Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mikor élesedik be, mikor lesz...

Mikor élesedik be, mikor lesz rendes favcionom az átköltöztetett blogger blognál?

Figyelt kérdés

Tudjátok, most van a különböző büntetési szívásos időszak, a régi, a törölt urleket indexeli,stb, stb,(ezek már nagyon lassan enyhülnek) és most a favcion is az a kék földgömb, ami az új blognál/ indexeletlen oldalaknál is szokott lenni..


Most az elrendezésnél nincs is ott a favcion váltás ikon..


Az új blognál sok ideig tartott míg "beélesedett"(megjelent a rendes favcion), de már nem emlékszem rá mennyi idő volt.



#internet #Google #oldal #blog #blogspot #blogger #SEO #blog élesedés #favcion #kék földgömb
2020. febr. 12. 14:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazából azt olvastam hogy ameddig nem élesedik be, nem lesz minimum egy blogger favcion, addig nem nagyon érdemes posztolgatni, mert az ez idő alatt közzétett írások nem nagyon lesznek benne a találatokba. Ez igaz is, mert a régi blogom posztjai is utána jelentek meg a releváns találatok között mikor beélesedett a blog, a kék földgömb helyett rendes favcion lett. Csak már nem emlékszem mennyi idő volt, de több volt mint 2 hét az biztos.
2020. febr. 12. 15:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem értem mit szeretnél. Ha valami blog oldalnak a keretrendszerét használod, akkor őket kérdezd...
2020. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hátha érti valaki! :)


A bloggernek semmilyen kommunkikációs felülete nincs, van egy visszajelzés opció, de igazábol halott..


Ameddig földgömb a keresőben a favcion, addig nem igazán éles egy blogger blog, nem tudom jobban elmondani, hátha érti valaki! Köszi azért! :)

2020. febr. 12. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez valami... valami.blogger.com? Ingyenes dolog? Oh te. 3000ft kapsz tárhelyet, domaint magadnak egy évre, és akkor nem kell ilyenekkel vesződnöd.
2020. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még az előzőhöz:


[link]


Ameddig ez a favcion, addig nem igazán szuperál egy oldal sem, ez a tapasztalat.


A bloggernél is idő míg átvált blogger(éles) favcionra, utána már hellyel közzel megy rendesen a blog.


Amíg ez a kék földgömb van, addig kivesz a releváns találatok küzül, illetve be sem rak.


Az elején volt ilyen, már nem tudom meddig tartott, azért kérdeztem h hátha tudja valaki. :)

2020. febr. 12. 17:56
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehet hogy az lesz, még ezt a költözést megpróbálom, hátha túléli az oldalam, igen, a blogspot hiába google dolog, elég sok mindenért büntet, illetve majdnem mindenért..most az url változás után a régi, a törölt url eket indexeli,de mindegy is..ezt már említettem, nem taglalom mert lelőnek aki unja (azt hiszi nekik írom :D)


Azt hogy átvált normális favcionra még megvárom a domain előtt..hátha.. :D

2020. febr. 12. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!