Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért írja hogy az oldal...

Miért írja hogy az oldal fejlesztés alatt áll? bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok, vettem dotroll-ról tárhelyet és domain nevet tegnap, beléptem a C-panelba és ott lehetőségem volt a wordpress-t telepíteni, amit meg is tettem, viszont nem érem el a wp-admin felületét se a weblapot, mivel egy dotrollos üzenetet kapok amin a következő áll: "Hamarosan! Az oldal fejlesztés alatt áll"

így nem tudom létrehozni és szerkeszteni a weblapot, mivel csak ezt dobja ki.

Valaki tudna segíteni?



2020. febr. 26. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy default oldal, ami azt hivatott demonstrálni, hogy a tárhelyed üzemkész. Ezt le kell törölni, hogy a saját oldalad elérhető legyen. Jellemzően index.html a neve.
2020. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem találok ilyet a cpanel fájlkezelőjébe, csakis a wordpresses index.php és egyéb fájlokat. :/ igazából amint a wordpresset telepítettem a /wp-admin-al csak bekéne dobnia engem a loginolos felületre, nem pedig ezt kiírnia... nem lehet, hogy még nincs bejegyezve a domain címem és ezt ők íratják ki addig?
2020. febr. 26. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor index.php nem html, ezen nem kell fennakadni.
2020. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de az nem az, az a index.php a wordpressel települt fel, ha nincs fent a wordpress akkor is ez a főoldal fogad viszont akkor nincs semmilyen index fájlom :/
2020. febr. 26. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
A dotrollnak nagyon frankó online chatje van, próbáltál már ott érdeklődni?
2020. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Argloss ***** válasza:
Egy virtuális almás cukorkát teszek arra, hogy rossz mappába telepítetted a WordPress-t.
2020. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem a mappa lesz a rossz, kaptam 2 infót is, az egyik hogy az oldalam "parkoltatáson" van, igazából ez nem tudom mit jelenthet, de félre tettem ezt az infót mivel egy másik szerint a névszerverrel lesz a baj, a dotroll admin felületén automatikus névszerver volt beállítva a domainemre, ezt most átkapcsoltam a webtárhely névszerverére, most van egy 24 órás procedúra amit megkell várni hogy átírodjon, és meglátjuk ezzel előrébb jutottam e
2020. febr. 27. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!