Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan állítsam be azt a...

Egyszervolt Holnemvo kérdése:

Hogyan állítsam be azt a domainemet, amit már megrendeltem?

Figyelt kérdés
A 'Magyar Hosting Kft' oldalán megrendeltem egy domaint, amit most beállítanék a shoprenteres oldalamon. De valamiért nem tudom. Felhívtam a shoprentert, hogy hogy tudnám beállítani, de csak annyit mondtak hogy kérdezzem meg erről a Magyar Hosting céget, de a MH cég meg azt mondta hogy kérdezzem meg erről a shoprentert. Most akkor mit kéne csináljak? Egyik cég se tud semmi konkrétat mondani, csak szakszavakkal beszélnek, amike nem igazán értek.

2020. ápr. 16. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
65%

[link]

Ezt az mHosting adminisztrációs felületén kell beállítani a Domainek » Domainjeim menüpont alatt, felsorova lesznek, ott "Domain kezelése" gombra kattintva, érhető el a felület ahol betudod állítani az "A" recordnak a 52.209.3.224 IP címet.

A shoprenter oldalán pedig hozzá rendeled az adott domaint az árúházadhoz.

2020. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!