Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Domain és E-mail bérlésre...

Domain és E-mail bérlésre melyik szolgáltatót ajánljátok?

Figyelt kérdés

Google lenne ideális, de még nem elérhető Magyarországon.

Bár ettől még lehet, hogy Firebase Hosting lesz maga a tárhely.


Tudnátok ajánlani jó árban lévő, jó customer supporttal rendelkező szolgáltatót? Előre is köszi!


2020. ápr. 30. 15:17
1 2
 1/13 MancsWolf ***** válasza:
61%
Én a tarhely.eu nal vagyok. Nem drága, kiváló 7/24 elérhető support. Magyar cég.
2020. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ott nem lehet email szolgáltatást bérelni, nem?
2020. ápr. 30. 17:06
 3/13 MancsWolf ***** válasza:
Természetesen jár email fiók ( szart csomaghoz 10db), SMTP, IMAP, POP3 támogatással. Illetve szintén a start csomaghoz 1db .hu domain ingyenesen igényelhető. Ez 12593Ft/év. De sokféle csomagjuk van. A [link] címen átnezheted őket. :)
2020. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tarhely.com


Évek óta használom, nincs vele gondom.

2020. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Végül a tárhely.com-ot, hivatalos nevén Magyar Hostingot választottam. Remélem nem bánom meg. Köszi a javaslatokat!
2020. ápr. 30. 19:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy nem elérhető? Lassan már egy évtizede Google Apps-et használok emailre. Szerencsémre akkoriban még fizetni sem kellett érte, így jelenleg is ingyen használom.
2020. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem itt ezt írja: "Google Domains isn't available in your country/region yet. Find out where Google Domains is available"

2020. máj. 3. 09:40
 8/13 MancsWolf ***** válasza:

De elérhető.

Google domains nem van magyar felülete is. Ott szépen leírja hogy megrendelheted, de támogatott országi címet kell megadni számlázási címnek. Ha nem mint cég veszed igénybe ennek nincs jelentősége. És nem Ft hanem a választott ország penznemével kell fizetni. Én most pl USA val néztem:


[link]

[link]

2020. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7: OK, így már értem.


A Google Suite-hoz (régebben Google Apps néven futott) lehet használni külsős domaint is, csak annyi, hogy akkor manuálisan kell beállítani a rekordokat az emailezéshez:


[link]


Ha nem a Google-től veszed a domain-t, akkor egy dns rekord beállításával vagy egy fájl feltöltésével a tárhelyre (ha van hozzá) bizonyítani kell, hogy valóban te birtoklod a domain nevet, nagyjából ennyi macera van csak vele.

2020. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én náluk vagyok: [link]


Teljesen elégedett vagyok velük. Nagyon segítőkészek is. :)

2020. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!