Ingyen webtárhely?

Figyelt kérdés
Valaki nem tud ingyenes webátrhelyet. Olyat szeretnék amihez ftp-n keresztül lehet feltölteni a weboldalt. Ezeket ismerem: byethost, ATW, Nethely, 000webhost , ingyenweb. Előre is köszönöm a válaszokat:-)
2020. máj. 11. 11:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És elmondanád?
2020. máj. 11. 11:54
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
A 024reg.com oldalon évente 3500 Ft a domain név, és 3gb tárhelyet kapsz ingyen. Ez mindent tartalmaz, amire szükséged lehet, és nincs olyan szinten lekorlátozva, mint a teljesen ingyenes oldalak.
2020. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

csak a tárhely a fontos? amúgy amiket ismersz nem rosszak!


Amúgy tényleg 1500-fttől már lehet kapni webtárhelyeket vagy picit többért, havi 100-500 ft nem a világ vége :D

2020. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
A 024reg-et én is ajánlom.
2020. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Végülis a byethost , a nethely és az ATW kiegészítik egymást.
2020. máj. 11. 17:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ajánlom az ingyenest :D Bármikor letörölhetik ha csak úgy gondolnak egyet. Ma már nagyon olcsón lehet kapni, vagy alakíts át egy régi gépet szerverré és az a sajátod lesz.
2020. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De amúgy az atw, nethely pl miért nem jók?
2020. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7: személyes használatra bizonyos téren jó lehet, de nem megbízható, tele van reklámmal, ráadásul többször belefutottam abba a hibába, hogy nem tudtam rajta hiba nélkül futtatni php fájlokat. Ennél már jobb akkor, ha magadnak csinálsz egy localhostot. Ha másokkal is meg akarod osztani, akkor meg egy dyndns-t hozzá, és kész.
2020. máj. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 Ja értem. Viszont nekem olyan a routerem, hogy nem tudom kitenni localhostról az oldalt. Tudom, mert próbáltam, és sajnos nem.
2020. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9: Nem tudom milyen szinten értesz hozzá, de nincs olyan (vagy legalábbis meglepnél vele), hogy "olyan a router", hogy nem tudod nyilvánosan elérhetővé tenni a localhostot.

Minden routeren lehet portátirányítást beállítani, amit ha elvégzel, már fél siker, mert akkor IP-cím + portszám alapján már el tudják érni kívülről a localhostot, ha be van kapcsolva a géped. Egyedül az függhet a routertől, hogy nem tudsz rajta dyndns szolgáltatást beállítani, de ez csak annyit jelentene, hogy ha változik az IP-címed, akkor automatikusan igazodik hozzá.

Ha dinamikus IP-címed van, akkor nyilván változni fog, de ha szerencséd van, akkor amíg nem indítod újra a routert, vagy nincs áramszünet, addig változatlan marad.

2020. máj. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!