Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kamu álláshirdető oldalak?

Kamu álláshirdető oldalak?

Figyelt kérdés

Csak én gondolom azt vagy a Profession.hu-n és a Jófogás.hu-n kívül tényleg nincs hiteles álláshirdető oldal?

Workania,Jooble, Joblie, CV online, Randstat, Trenkwalder, the Tech people, stb. Nyilván most mondanák egyesek, hogy "persze, mert nem vagy alkalmas a munkára amit megpályázol". De ennyire rossz csak nem lehetek, amikor tényleg tizessével küldöm ki őket olyanokra is amelyek jóformán semmilyen előképzettséget/tapasztalatot nem igényelnek.

Olyat is gyakran látni, hogy "forrás: Profession.hu" Hogy a francba működik ez?



2020. máj. 25. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Indeed.com-ról hallottál már? Az úgy az alap top1 szerintem, minden más csak mellékes. Próbáld meg azt.
2020. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én még az első kettőt se sorolnám oda. :-D

nehéz releváns állás lehetőséget találni idehaza.

elég nagy káosz van, kezdve onnan hogy azt se tudják mit keresnek. :-D

pl. legutóbb amivel találkoztam, szoftver fejlesztőt kerestek, össze ollózott mindenféle kulcs szavakkal... majd gyorsan kiderült, hogy grafikus kell nekik. :-D

2020. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!