Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudom megoldani hogy a...

Hogy tudom megoldani hogy a weboldal lejjebb gördüljön hogy látszódjon minden ami az oldalon van?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Van az egéren egy ilyen büzürgentyű a két gomb között, azt forgatod az ujjaddal.
2020. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haha vicces a footer rész alja nem jelenik meg a weblapnak és ezért kérdeztem
2020. jún. 6. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:

A javascriptes window.scrollTo() paranccsal tudod görgetni az oldalt.

[link]


Mondjuk nem nagyon értem a kérdésed, mert ha lejjebb görgeted, akkor meg a teteje nem látszik, tehát ha magasabb az oldalad mint a böngésző nagysága, valami tuti nem fog látszani.

Ha pedig azt akarod, hogy minden látsszon a weboldaladból a meta viewport beállítással próbálkozhatsz még a html headerjében. Ezzel kicsinyíthetsz.

2020. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meta viewport benne van
2020. jún. 6. 14:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy akarom mint pl itt itt is látszik teljesen a footer az én weblapomon nem csak a fele [link]
2020. jún. 6. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nem látszik. Ha 4k tv-n nézed akkor lehet de egyébként görgetni kell.
2020. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezaz hogy az en oldalamon görgetni se lehet csak ennyi van [link] pedig még van alatta szöveg meg egy üzenet box is
2020. jún. 6. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:
:D
2020. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!