Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet megváltoztatni a...

Hogyan lehet megváltoztatni a szöveg színét a háttér színétől függően?

Figyelt kérdés

Tehát van egy body, aminek a 10%-a piros színű, a maradék 90% pedig alapértelmezetten fehér. Én azt szeretném elérni, hogy a fehér háttérrésznél fekete, a piroson pedig fehér legyen a betű színe. A "mix-blend-mode" sajnos nem segít, mert nekem mindenképpen fekete + fehér színnel kellene játszani.

Találtam még egy megoldást, ami viszont azért nem jó nekem, mert én nem szeretnék/tudok "white-space: nowrap;"-ot használni, továbbá az én esetemben a body háttere alapján változna a betű színe (tehát szeretném, ha az egész oldal tartalmára vonatkozna, nem csak egy adott osztályra), ezért a "content" megoldás sem jó: [link]

Itt akadtam el: [link]

Előre is köszönöm a segítséget!


2020. júl. 28. 18:59
 1/1 anonim válasza:

color: rgb(0, 255, 255);

mix-blend-mode: difference;

2021. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!