Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webáruháznál miért nem jelenik...

Webáruháznál miért nem jelenik meg a Firefoxnál a szerkesztés lehetőség, ha közben már be vagyok lépve az adminba?

Figyelt kérdés
Két lapon is be vagyok lépve. 1-admin. 2-weboldal. Weboldalon ott kéne lennie a szerkesztés gombnak egy adott terméknél, de nincs (oldal forrásnál sem látszik). Edge böngészőnél látható (forrásban is ott van), de FF kéne inkább. Valami cash probléma, amit lehetne valahogy javítani?

2020. aug. 11. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég sok mindent kihagytál a kérdésből. Például, hogy milyen CMS ... e nélkül nagyon nagyon nehéz lesz válaszolni.
2020. aug. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azt nem írtam, hogy "laikus" vagyok, mi a CMS?

2020. aug. 12. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:
CMS(Content Mnagement System)magyarul= tartalomkezelő rendszert. Ilyen a Wordpress, Drupal ...stb
2020. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt honnan tudom? A fejlesztő tudja, vagy a forrásban van valami info? Gondoltam, hogy nem lesz olyan egyszerű kérdés... :))
2020. aug. 12. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, Te használod onnan tudod. :) Vagy valaki más készítette neked? Vagy honnan van? Esetleg "bérelt webáruház?" shoprenter? Akkor őket kérdezd a problémáról. Ha valamilyen fejlesztő dobta össze neked az oldalt, akkor meg Tőle kérdezd. Ameddig nem mondasz semmilyen használható információt senki se tud segíteni neked még akkor se, ha nagyon szívesen segítene. Azért nem jön semmilyen válasz sem rajtam kívűl.
2020. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Én csak használom.
2020. aug. 12. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!