Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A vezerlopult.hu oldalon...

A vezerlopult.hu oldalon hogyan kell létrehozni új adatbázist?

Figyelt kérdés

Van egy honlap, aminek a kezelését a napokban vettem át.

Új adatbázist kell létrehoznom egy aldomainhoz (ahova WP telepítését kérik).

A [link] oldalon belül található az SQL adatbázis a honlaphoz. Annak módosítási lehetőségét látom.

De nem találom azt, hogy én hogy tudok új adatbázist létrehozni.



2020. szept. 28. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Amennyit sikerült kiderítenem, hogy (feltételezhetően) ez a CREON-nál van. Bár nem tiszta, de a [link] is az övék.


(OFF: nem tudom, de egyáltalán nem bizalom gerjesztő, hogy még azt se lehet kinyomozni, ki a szolgáltató, vagy ha sikerült, akkor a honlapjuk alapján valami garázscégnek tűnnek. De lehet tévedek... mindenesetre nekem ez a benyomásom.)


Szóval ha igazam van (de ha nincs akkor is ez a lehetőség áll fenn), úgy gondolom azért nem tudsz új adatbázist létrehozni, mert a tárhely csomaghoz csak 1db tartozik.

Vagy vetetni kell nagyobb csomagot (már ha van a szolgáltatónál olyan amihez több is tartozik) vagy ugyanabba az adatbázisba "behányod" az összes oldalt, ami bár nem szép és nem is ajánlom de a spúr a tulajdonos akkor megoldható, csak használj prefix-eket a táblákhoz.


De amúgy lehet érdemes lenne valami normális tárhelyre átvinni (főleg ha ennél van amit linkeltem) mert valami brutálisan drága és sokkal jobb és megbízhatóbbak vannak ettől olcsóbban.

2020. szept. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(1-es vagyok)

A garázscéges megjegyzést visszaszívom: az övék a webgalamb is. Nem egy kis cég, csak eddig még nem láttam a botrányos honlapjukat! :D


Ettől függetlenül lehet náluk (szerintem szolgáltatásban mindenképp többed adó) és olcsóbb tárhelyet találni.

2020. szept. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!