Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyenes tárhely- és domainszo...

Ingyenes tárhely- és domainszolgáltató?

Figyelt kérdés

Kellene gyorsan egy ingyenes tárhely és domain (ami nem a nethely.hu-s). Valaki segítene?

Nektek melyik vált be?

(Nem kérek a google huszárokból.)

És nem ártana, ha a domain .hu-ra végződne.

Mielőtt bárki el kezdene kioktatni, tudom, hogy milyen hátrányokkal jár az ingyenes domain és tárhely, de most nagyon kell egy dolgozathoz, a nethely.hu (ami eddig működött és több weboldalam is volt onnan) most egyszerűen nem működik, és nekem most nincs időm, hogy heteket várjak, mire visszaír az ügyfélszolgálat, mert holnapra kell.

Csak annyi kell, hogy PHP szolgáltatása legyen, és fel tudjam tölteni a saját fájljaimat (amit már megírtam).



2020. okt. 8. 06:21
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

#1 Ez aztán válasz volt a kérdésre!

Köszönöm az értelmes megjegyzést! Remélem, mihamarabb törlnek.

2020. okt. 8. 07:43
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerinted emiatt majd törölnek?


Várod a választ közben egy google kereséssel megtalálnád az összes létező tárhely szolgáltatót.

.hu domain ingyen?


Nem lesz kész holnapra.

2020. okt. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"de most nagyon kell egy dolgozathoz"

Suli amúgy nem ad tárhelyet? Vagyis aki kérte nálunk adtak tárhelyet.

Csak azért mondom, mert oké hogy "tudom, hogy milyen hátrányokkal jár az ingyenes domain és tárhely," de talán pont ezért elég rizikós erre bízni egy dolgozatot.

Ezzel próbálkozhatsz még esetleg: [link]

évekkel ezelőtt használtam, akkor "elment" kategóriába soroltam. lehet azóta fejlődött.


De amúgy én a helyedben keresnék egy szolgáltatót ahol lehet egy hónapra fizetni, beregisztrálnék valami ingyenes subdomain-t (akárhol) és megvagyunk.. most azt az 1000-1500Ft-t (mekis burger ára) szerintem megéri. Vagy ha kicsit profibb vagy, akkor az arubacloud-nál bérelsz egy hónapra VPS-t (10 perc) bruttó 1200Ft, felraksz egy apache-t és php-t (+8 perc), beállítod az alap tűzfal szabályokat egy google kererés által hozott tutorial-ból (+12 perc) és egy órán belül van saját tárhelyed egy hónapra, 1200Ft-ból.

2020. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.

Amúgy miért kell .hu domain? Mit számít a dolgozat szempontjából?

Rengeteg subdomain van ingyen amúgy: [link]

csak nem .hu-s.

2020. okt. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért nem jó a nethely?

Nekem az vált be PHP-nál

2020. okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#3/#4 vagyok.


A freesubdomain.org-ot felejtsd el, hülyeséget javasoltam, mert már nem működik az oldaluk, nem lehet regisztrálni.. (Ezért mondom hogy para az ingyenes :D kb mindig sz@r) :D


Amúgy eszembe jutott, hogy 10+ éve egyszer próbáltam: [link] akkor sem volt nagy szám, és kapsz egy reklámsávot is, de működhet. És ez .hu-s.

Bár azt továbbra sem értem ez miért fontos....


Vagy ha nagyon nem találsz tárhelyet, akkor írj rám privátban. Van egy docker szerverem amin adok neked tárhelyet pár napra, sőt, talán .hu-s subdomain-t is tudok adni.

2020. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
"Szerinted emiatt majd törölnek?" Hát, úgy tűnik, törölték ;)
2020. okt. 8. 10:47
 8/17 anonim ***** válasza:

#ADMINTERRRROOOORRR! :)


Na de szerintem ne ezen rugózzatok, mert amúgy ez nem segít a problémádon.

Inkább válaszolj a kérdésemre, hogy miért van szükség .hu-s domain-re?

2020. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#9 A dolgozathoz nem szükséges weboldal, de mindenképpen jó pont, és fontos lenne.

"Mekkora szar vagy :)"

Te pedig - az eddigi írásaid alapján - egy megkeseredett ember lehetsz, akinek nem jött össze az élet, ezért itt éli ki magát :)

2020. okt. 8. 12:35
 10/17 anonim ***** válasza:

#9

Ez igazából nem volt válasz a kérdésemre.

Tehát ha alapból nem szükséges (én azt hittem ez maga a dolgozat) akkor feltételezem az iskola nem is biztosít tárhelyet. OK.


A gondolatmenetet ha továbbviszem: bármi megfelel erre a célra ha jól sejtem, tehát a .hu végződésű domain kritérium végképp értelmét veszti, mert nem hinném hogy ez alapján pontoznának bármit is, hiszen egy .xyz kiterjesztéssel is akár ugyanúgy ellátná a feladatát az oldal.


Az sem derült ki mi volt a gond a nethely-el (mert ez alapján lehet a többi sem felel meg vagy adott esetben egyik ingyenes sem, mert mondjuk olyan dolgot akarsz használni amit ott nem engedélyezett vagy plusz beállítást igényel). Csak példa.


Továbbá abban viszont igazat kell adjak trollkodó barátunknak, hogy ha "nagyon kell egy dolgozathoz" és "holnapra" akkor ideje lenne cselekedni, mivel így tényleg nem lesz semmi az egészből.

2020. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!