Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Büntetőjogi ügyvéd vagyok,...

Büntetőjogi ügyvéd vagyok, most szakviszgáztam. Hogy csinálhatok magamnak saját weblapot? Van rá valamilyen program?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 08:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Bérelsz egy jobb webtárhelyet + domaint,

és telepítesz rá egy WordPress CMS -t, hozzá keresel egy Theme -t,

lecseréled az alap tartalmat, képeket, logót...

Vagy megbízol egy fejlesztőt, "plakát" oldalakat "olcsón" össze hoznak már.

2020. okt. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi
2020. okt. 19. 09:07
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
"Weblapkészítő vagyok most szakviszgáztam. Hogyan csinálhatok magamnak saját büntetőjogi ügyvédet? Van rá valamilyen program?"
2020. okt. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

#3: erre azért akadnak elég felhasználóbarát tartalom kezelő rendszerek, amivel fejlesztői tudás nélkül is össze lehet ollózni egy egyszerűbb plakát oldalt.

Ha nem megy egyedül, nem akar időt belefektetni a technológia felületi elsajátítására, akkor úgy is fejlesztőhöz fordul.

Vagy majd idővel jönnek az új igények, amiket már nem tud megcsinálni, akkor...

#1 -es voltam.

2020. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Mennyi időt szánsz a weblap elkészítésére?


6-7 oldalhoz szerintem:

Olcsóbb/könnyebb letölthető ingyenes html/css sablont keresned. És valakivel a kapcsolati oldalon minimálisan szükséges php kódot hozzá rakatnod...

2020. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ok köszi
2020. okt. 19. 10:57
 7/20 anonim ***** válasza:

#4


Nyilván össze lehet lapátolni jó sok idő alatt valami szart, kérdés hogy egy ügyvédnek megéri-e 100 órát belefektetni olyasmibe ami egy fejlesztőnek mondjuk 5-10 óra. De ezt nyilván te is pontosan tudod, ezért nem is értem hogy miért írtad amit írtál.

2020. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen, de ha nem megy, úgy is fejlesztőt fog keresni.

Plakát oldal esetén meg lehet össze tudja hozni magának.

Tudom, hogy azon van a legnagyobb haszon, én is csinálom,

de nem ezt kérdezte, és nem fogom csak azért is lehúzni.

2020. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#8 mármint nem kérnél szívesen a munkádért pénzt?


Tiszta mázli hogy a zöldségtermelők pl. nem így gondolkodnak. Be is bhaszna, ha bemennék a boltba és a zöldségosztályon csak egy útmutató lenne hogy hogyan termeljem meg magamnak. :)

2020. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha én csinálom meg kérek, de csak azért nem fogom ráerőltetni magam, ha nem kéri. Ha nem megy, úgy is keresni fog olyat aki megtudja csinálni, és jobban értékeli a munkáját, ha ő már elvérzett rajta.
2020. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!