Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem elérhető a wordpress...

Miért nem elérhető a wordpress weboldalam? egyik naprol a másikra HTTP ERROR 500 hiba fogad és nem tölti be a weblapom, többi lent.

Figyelt kérdés

Valamilyen hiba folytán nem elérhető a weboldalam, telefonon error 400 míg számítógépen megnyitva http error 500 fogad, error.log-ba az alábbi hiba olvasható

PHP Fatal error: Allowed memory size of 41943040 bytes exhausted (tried to allocate 32768 bytes) in /home/rtcwrpgn/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/inc/class-wpseo-meta.php on line 921


töröltem a wordpress-seo plugint de így se állt helyre a weboldalam szimplán egy másik hibaüzenetet kaptam, mi lehet a baj?



2020. nov. 23. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Ez olyan 'nem indul a kocsim mi baja' szintű kérdés. Senki nem tudja neked megmondani vakon, látni kéne a kódot, beállításokat stb.
2020. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Szia! A HTTP 500 belső szerver hibát jelent, érdeklődj a webtárhelyed szolgáltatójánál. Fontos tényező, hogy a weboldalad kész-e, vagy még most készül? Ha használsz olyan bővítményt, ami engedélyezi a karbantartási módot, az néha okozhat ilyen problémát (Például ki/be kapcsoláskor, de ez csak egyszeri probléma szokott lenni) - Csak egyszer írja a hibát? Vagy egyáltalán fel se lehet menni az oldalra? A WordPress Admin-ba be tudsz lépni?
2020. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

wp-config.php -ba:

define( 'WP_MEMORY_LIMIT', '256M' );


Nem is értem hogy 40M -re miért állították a limitet.

2020. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi #3 megoldotta a problémát a php limittel volt baj... 256-al már fasza
2020. nov. 23. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!