Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Amikor a SEO-nál a kulcsszavak...

Amikor a SEO-nál a kulcsszavakról beszélnek akkor a meta tagba írt name="keywords" content=""-ben megadott kulcsszavakra gondolnak?

Figyelt kérdés

Én úgy értelmeztem amit olvastam a neten, láttam youtube videókba, hogy:


Egy adott témában vannak népszerű kulcsszavak. Amivel a felhasználók rá szoktak keresni egy adott témájú oldalra. Nekem pedig olyan tartalmat kell készítenem az oldalra aminek a szövegében elhelyezem ezeket a népszerű kulcsszavakat, majd felsorolom a <meta name="keywords" content=""> -ben.


Illetve valami olyasmiről is szó volt, hogy a kulcsszavaknak 2-3%-nak szabad, hogy legyen.


Ez pedig nekem úgy jött le, hogy az oldalon lévő szöveges tartalomnak 2-3%-át sorolom fel kulcsszóként.

Tehát, ha a honlapom tartalma 2000 szóból áll, akkor 40-60 szavat sorolok fel a <meta name="keywords" content="" -ben.



2020. nov. 27. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Oda is beírják, de ez már nem feltétlen szabály.

A "kulcsszó" inkább úgy értelmezd hogy van egy kifejezés, amit a lap elérési nevébe, title - description, fő címsorba és tartalomba is megjelenít - bele sző, ezzel próbál egy adott kifejezésre találati listába megjelenni.

Ha pontos kifejezést írja le, akkor már jobb helyezést ér el, mint ha pontatlan, részleges az egyezés.

Ezen felül, ha jobb eredményt szeretnél, más weboldalakról pozitív szövegkörnyezetben hivatkoznak az oldaladra, ez egy hírnév növeléses eljárás. (Ez egyik legnehezebb része, de látogatottsági statisztika után ez ami a legtöbbet éri)

2020. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze a milliókért dolgozó SEO expertek is ezt csinálják. :D
2020. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

A "milliókért dolgozó SEO expertek" -nek, meg van a backlink infrastruktúra hállózatuk.

pl. neves - értékes domainre csapnak le, ha lejár, és onnan építik SEO rendszerüket.

2020. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogyan tudom meg, hogy mik a népszerű kulcsszavak?

Azonos témájú weboldalak milyen kulcsszavakra jönnek elő?

2020. nov. 28. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kulcsszavak azok amikre rákeresnek. De lényegtelen hogy mit írsz a keywordshöz, mert nem azon múlik, hogy megtalálja-e a gugli és hogy hanyadik találatnak dobja. Ez egy külön szakma, dilettánsként nem nagyon van értelme sok időt fecsérelni rá, úgy sem fogod megérteni, mert az alapokkal sem vagy tisztában.
2020. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan tudom meg, hogy mik a népszerű kulcsszavak?"


Kulcsszókutatással. Ez külön szakág, de keress rá a neten, és sok jó tippet kapsz. Ha tudsz angolul, akkor még többet (keyword research).

2020. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!