Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom ezt megcsinálni? ...

Hogyan tudom ezt megcsinálni? Van erről esetleg videó vagy útmutató valahol?

Figyelt kérdés
Egy olyan image slider-t akarok készíteni amin két nyíl segítségével tudok navigálni (jobbra-balra) és addig megy csak jobbra vagy balra amíg nyomva tartom a nyilat. Elsődlegesen ezt szeretném megcsinálni de ha erre senkinek sincs tippje hogy kell akkor elég az is ha egy kattintásra nem egy képpel megy arrébb hanem többel. (Ezt úgy értem hogy a slider-en alapállásban van x számú kép (pl.:6) és ha rákattintok a nyílra akkor a következő hat jelenik meg.)

2020. dec. 19. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy példa: [link]
2020. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ez, ha csak kattintásra akarsz léptetni: [link]


Ha automatikusan és kattintásra is, akkor kombináld a kettőt.

2020. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezek nem megfelelőek számomra. Nekem csak egy sor kell és azon 6 kép.
2020. dec. 19. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom akkor valami ilyesmi kell: [link]

Ez egyébkét pont fölötte van a másodiknak és egy sor, igaz csak 4 kép, de ezen már el lehet indulni.


A keresőszavaid a továbbiakban a slider, slideshow, stb.

2020. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy működik, mint a sima slideshow, csak itt nem a click-re vizsgálsz, hanem amíg le lenyomva tartják az egérgombot.
2020. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4: Nekem nem 4 kép kell ami között tudok váltani és egyszerre csak egy képet látok, hanem pl. 12 és egyszerre 6-ot látok.

Példaként itt van egy netflixes slider: [link]


#5: Tudnál segíteni evvel?

2020. dec. 19. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
#1,#2 és #4 vagyok. Ez esetleg már hasonlít arra, amit szeretnél: [link]
2020. dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor egy slidera több képet raksz, aztán jóestét, de ha van némi affinitásod a javascripthez és csshez gyorsan össze lehet dobni translateX()-el és pl flexbox-al.
2020. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!