Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » WP+Woo technikákkal készített...

WP+Woo technikákkal készített webáruház módosítása?

Figyelt kérdés
Konkrét kérdés az lenne, hogy ha ezekkel készítek egy webáruházat, akkor annak a designját mennyire tudom átszabni? Csak amit a wp enged, vagy lehet kézileg is? Nekem nem igazán tetszenek a wp design-ok, inkább egy pl Aliexpress hatásút szeretnék, viszont a backendre pedig szükségem lenne. (Nem vagyok otthon ezekben a technikákban, csak felmerült a kérdés.)
2020. dec. 22. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetőségeidnek csak a képzeleted szab határt, meg a kiválasztott hosting. Sokmindenkt ki lehet hozni ebből a kombóból. Keress egy olyan, woocommerce-t támogató témát, ami hasonlít ahhoz, amit szeretnél (fizetősek között biztos találsz) és abból kiindulva sokminden alakítható rajta. Egy kérdés van csak: megéri? Ugyanis lehet, hogy több munka lesz vele, mint egy más platformon fejlesztett, vagy bérelt shoppal.

A WP-Woo testreszabáshoz használhatsz child-témát, aminek a CSS-ét teljesen át is írhatod és a téma frissítései nem írják felül.

2020. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A webshop bérlésben nem vagyok otthon, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy megéri-e. A más platformon való fejlesztésről pedig annyit, hogy igaz webfejlesztő vagyok (java), de még nem túl profi, és úgy gondoltam biztonságosabb, ha már egy jól kidolgozott és népszerű rendszert használok, mintha magamtól kezdenék "mókolni" (persze később ez is lehetőség, most elsősorban azt szeretném, hogy működjenek a dolgok). És erre még azt mondom, hogy én magam is meg tudom csinálni. Az pedig hogy kiadjam projektben valakinek, nem fér bele a keretbe (továbbá ellenkezik azzal az elvemmel is, hogy amit lehet és tudok azt magam csinálok meg).
2020. dec. 22. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!