Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » WordPress oldalon olyat be...

WordPress oldalon olyat be tudok állítani, hogy csak bizonyos országokban lehessen látni egy posztot vagy oldalt?

Figyelt kérdés
A szerver magyar lesz, nem tudom hogy ez számít-e ha pl be akarom állítani, hogy egy bizonyos posztot csak Amerikában lehessen látni.
2021. febr. 21. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel a wordpress nyílt forráskódú szabadon módosítható rendszer, így ami elméletileg megvalósítható, az gyakorlatilag is. Szóval igen, be lehet ezt állítani.
2021. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ami viszont elkerülte a figyelmemet az a kérdés pontos megfogalmazása, azaz hogy TE be tudod-e állítani. Erre csak te tudod a választ.
2021. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A válasz nem, én csak felhasználó szinten tudom kezelni. Akkor a pontos kérdés úgy hangzik, hogy van-e erre plugin?
2021. febr. 21. 16:25
 4/14 anonim ***** válasza:
#3 lényegtelen hogy van-e plugin, ha a válasz nem.
2021. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ha van rá plugin, akkor be tudom, mert azokat tudom használni. ha nekem kell megírni a kódot, akkor nem, mert nem vagyok programozó. Így érted?
2021. febr. 21. 16:34
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezzel nem segítesz. Megtennéd kérlek, hogyha tudod a választ a kérdésre: "Van-e olyan plugin, amivel bizonyos posztok vagy oldalak elérése egy WordPress oldalon belül országfüggővé tehető?" akkor válaszolsz egy konkrét plugin névvel. Ha pedig nem tudod, akkor nincsen semmi gond. Megyünk tovább, megkerdezem máshol. Köszi!
2021. febr. 21. 16:39
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát azzal se segítesz, ha kitörlöd a választ
2021. febr. 21. 17:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy írsz egy plugin-t. WordPress-ben lehet. :)
2021. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, akkor tudsz plugint keresni, ha nem tudsz angolul felejtsd el az egész weboldalt készítek dolgot.
2021. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2021. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!