Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen külföldi megbízható,...

Milyen külföldi megbízható, de a hazainál olcsóbb árakon dolgozó freelancer oldalt ismertek webfejlesztéshez?

Figyelt kérdés

Sajnos azt látom, hogy irreális összegek forognak a piacon. Nem arról van szó, hogy kicsinyes vagyok, vagy nem becsülném meg a szakembereket, de amikor egyszerű, wordpress alapú minimális teendőkért is 8-15e ft/óra díjakat kapok, akkor igencsak ráncolom a szemöldököm.


Tehát nem arról van szó, hogy valaki teljesen nulláról egy komplett programot ír, hanem a már elkészült programot egy kicsit testreszabja, css belenyúlással felhasználóbarátabbá teszi és kész. Pár órás munkák és egyből jönnek a 30-40 ezer ft-os számlák.


Még egyszer leírnám, hogy nem a szakemberek kifizetésével van problémám, hanem azzal, amikor irrális összegek és óradíjak jelennek meg, egyszerűen nem is fér a fejembe hogy..


A kérdésem az volna, hogy ismertek-e külföldi freelancer portált (kínai, arab stb) ahol jól dolgoznak az emberek és jobban hajaznak a díjak a valósággal?



#programozás #Wordpress #weboldal készítés #Freelancer #olcsó weboldal #webtárhely és weboldal
2021. febr. 23. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
88%

"Nem arról van szó, hogy kicsinyes vagyok"


De, arról.

2021. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
100%

Related, ami szépen rámutat a dilettánsok hozzáállására:


[link]

2021. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó munkaerőt talán tudsz is találni, de az messze nem lesz minőségi.

Értsd ezt úgy, hogy lehet szuperül elmegy 1 évig, de majd ha szeretnél bele valami újat (és nagy valószínűséggel szeretnél), akkor újabb programozót bérelsz fel, aki ránéz a tisztának nem mondható kódismétlésekkel teli spagettikódodra és azt mondja az egészet újra kell csinálni úgy ahogy van. Ha ebben pedig nem mész bele, felkeresed aki előzőleg csinálta és ő mivel egyedül csakis ő érti a saját kódját (nem csak ő nyilván... de ő látja át) bármennyi pénzt kérhet az újrakódolásért vagy fejlesztését és nem is fog szégyellni kérni.

2021. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy egyik válasz sem arra érkezett, mint amit kérdeztem...


Feltételezem, amikor a fizikusoknál és tudósoknál háromszor-négyszer annyi pénzt visznek hazai a magyar webfejlesztők(legalább) , holott sem tudásban, sem óraszámban nem összegyeztethető a kettő, akkor az én elgondolásommal van a probléma.


... és mint mondtam, nem arról van szó, hogy valami újat kell létrehozni, hanem egy meglévő dolgot kicsit más köntösbe helyezni. Amennyiben az előbbiről volna szó, úgy megérteném az árakat, így viszont ez egy egyszerű túlárazás, ami a piac helytelen működése kreál...

2021. febr. 23. 21:16
 5/72 A kérdező kommentje:

Az utolsó commentelőnek köszönöm a megjegyzését, nála ment a pipa, viszont továbbra is kérném a megoldásokat. És mint írtam, NEM ARRÓL VAN SZÓ hogy kódolni kell valami újat, valaminek a működését kitalálni és megvalósítani. Csupán a kinézetén változtatni, és az elhelyezkedésén. Persze idő, nem baj, kifizetem.


De amikor az az egy érv, hogy "kókler munka lesz és átláthatatlan kódsorok" akkor az nem állja meg a helyét az én esetemben, hiszen letisztáztam hogy NEM erről van szó. A plugin megvan, működik, nem kell már belenyúlni, csak pár menüpontnak az elhelyezkedésén és megjelenítésén kicsit változtatni. Ezért hadd ne kérjenek már el 12 ezer ft-ot..

2021. febr. 23. 21:20
 6/72 anonim ***** válasza:
76%

"ez egy egyszerű túlárazás"


Nem, kisfiam, nem az.


"... és mint mondtam, nem arról van szó, hogy valami újat kell létrehozni, hanem egy meglévő dolgot kicsit más köntösbe helyezni."


Elolvastad a linkelt postot?



"Feltételezem, amikor a fizikusoknál és tudósoknál háromszor-négyszer annyi pénzt visznek hazai a magyar webfejlesztők(legalább"


Valami forrás van? vagy csak puffogsz a levegőbe?

2021. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
100%

“így viszont ez egy egyszerű túlárazás, ami a piac helytelen működése kreál...”


Szükséged van a szolgáltatásra? —> igen!

A szolgáltatás jelenleg munkaerőhiánnyal néz szembe? —> igen!

Jó és minőségi munkát akarsz? —> igen!

Újkeletű a szolgáltatás? —> so-so igen!


Nem érzem a problémát miért gond a “túlárazás”. Csak te tudhatod megéri-e majd az oldal látogatói szempontjából a befektetés.

De ha ennyire aggaszt a dolog, vannak YouTube-n ingyenes HTML és CSS videók, amiket nyugodtan megtanulhatsz. Ha pedig kerettantervre vágysz, akkor fél éves képzést már 300.000 forinttól találsz. Jahupsz, ez picit tényleg több pénz és több energia mint a freelancerek órabére.

2021. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén ha 12 ezret sajnálsz erre, akkor nem tudom mit vársz. Egyértelműen nem megy elég jól a céged, blogod, bármid ha ennyit nem tudsz befektetni. Ergo nem csak az oldal kinézete ratyi.

Illetve a menüpontot áthelyezése, itt-ott designváltás nem csak 2 kattintás. Meg nem hiszem, hogy csak a menüpontok elhelyezése a problémád.

2021. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:

Látom pár embernek nagyon sértettem az ingerküszöbét, de ez nem baj :) viszont felesleges körökbe nem megyek bele, ennyi elég volt, köszönöm.


Mindenki adjon magának (valójában nem létező) indokokat a saját maguk kvalitásaira, és úgy ahogy van dobják ki az ablakon a piacgazdaság elvét, és ne vegyenek tudomást arról, hogy a saját keresetük nem a valódi értékükből, nem a tudásukból, és nem is a víziójukból fakad, csak éppen a jelenlegi kereslettől/kínálattól.


Nem baj, állítsátok be kérlek az értesítéseket feltétlen és mindig amikor teljesül egy projektem, olyan áron megszerezve ami a valósággal összeegyeztethető, akkor jelezni fogom itt. :) Ha tudom - és miért ne tudnám - bizonylattal ellátva hogy mennyit fizettem érte, és hogy minőségileg milyen.

2021. febr. 23. 21:28
 10/72 anonim ***** válasza:
88%

"és hogy minőségileg milyen."


Már alig várom, úgyis bővítenem kell a dangerbot poén-repertoárját a git repónkon :)

2021. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!