Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet ezt megoldani?

Hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Összeraktam egy responsive navbart-t és google chrome-ban és microsoft edge-ben megnéztem a developer tool-lal hogy működik e telón rendesen. Mindkettőnél működött, de amikor megnyitottam a saját telómon is akkor valamiért lehet látni a nav-ot ha elhúzzuk a weboldalt balra.( [link] Hogy lehet ezt megoldani?


Itt a link:

[link]


(A fájlokat nem csatolom remélem nem baj gépen böngészőből developer tool-al el lehet érni őket)



2021. márc. 4. 16:36
 1/1 Drone007 ***** válasza:

A nav elemed legyen fixed, és vedd le az overflow-t:


nav {

display: flex;

justify-content: space-around;

align-items: center;

min-height: 10vh;

font-family: Poppins, sans-serif;

background-image: linear-gradient(rgb(0, 0, 0), rgba(0, 0, 0, 0.1));

/* overflow-x: hidden; */

position: fixed;

width: 100%;

top: 0;

left: 0;

}


Ez megoldja, de azt azért át kell nézni, hogy desktop módban nem okoz-e ez gondot. Ha igen, akkor a css megfelelő helyére tedd a változtatást.

Emellett a fixed elem a tartalom fölé úszhat, ezért érdemes mobile módban extra felső paddingot tenni a bodyra, és a nav elemre egy z-indexet is, ha esetleg valami betakarná.

2021. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!