Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem működik a fordításom...

Miért nem működik a fordításom egyes szavaknál? Wordpress weboldalon(honorálnám is a segítséget)

Figyelt kérdés

Egy látszólag egyszerűbb feladatnak az elvégézéshez keresek kivitelezőt. (Félreértés ne essék, és nem az a fajta ember vagyok, aki hozzá nem értőként pontosan képes eldönteni mi-mennyi ideig tart, vagy hogy éppen mekkora projekt, csupán ezt a visszajelzést kaptam olyanoktól, akik nem tudták elvállalni mert tele vannak)


Egy nem működő fordításról volna szó, mert egy olyan problémával állok szemben, amit egyszerűen nem értek. Megvásároltam az alábbi plugint és tényleg fantasztikus, működik, nagyon jól testre tudom szabni, élmény vele dolgozni: [link]


Én mint laikus, igazán örülök ennek, tényleg csak kattintgatni kellett, mondhatni nagy sikerélményként könyveltem el.


...Csupán egy problémám van, hogy nem teljesen tudom lefordítani magyarra, holott “translate ready” és van is hozzá útmutató amit követek: [link]


A saját fordításom, ahogy én próbáltam/próbálom:

https://www.youtube.com/watch?v=wPAqT2s3xig


Esetleg bele kellene nyúlni a pluginba és úgy sikerülne? Mit gondolsz?


Természetesen a segítséget honorálnám is, nem várom el ingyen a segítséget és nem is az a fajta - hozzá nem értő vagyok, aki nem érti meg egy-egy látszólag egyszerűnek tűnő feladat komplikáltságát, időigényességét.


Amennyiben érdekel a lehetőség, úgy kérlek jelezz vissza és megbeszéljük a részleteket :) Köszönöm szépen előre is!



2021. márc. 17. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló,

Szerontem próbáld meg a WordPress-en belül fordítani, Van hozzá plugin. Keres rá a plugin hozzáadása opciónál, hogy Loco Translate. Ha azzal sem megy keres meg az info@trendiweblap.hu címen és segítek.

2021. márc. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!