Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen kóddal lehet formázni...

Milyen kóddal lehet formázni a gportal.hu-s weboldalon a fórum modulokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy gportálos oldal CSS-jét szerkesztem éppen, már van ebben némi tapasztalatom, szóval úgy gondoltam, ez is simán menni fog. Viszont most olyan problémával találtam szembe magam, hogy fogalmam sincs, milyen kódokkal tudom személyre szabni a gportál fórumos felületét. (Gondolok itt például a "Témák" vagy a "Hozzászólás (Utolsó)" feliratokra, a témaindító és a többi hozzászólás kinézetére.) Valaki tudna segíteni esetleg? Biztos vagyok benne, hogy van valami módja, mert láttam olyan gportálos oldalakat, ahol a designhez volt igazítva a fórum kinézete.

Előre is köszönöm a válaszokat! ^^



2021. márc. 22. 13:15
 1/2 Argloss ***** válasza:

Jobb klikk arra amit formázni akarsz és Vizsgálat / Elem vizsgálata. Aztán olvasd el, hogy az adott elemre milyen class, esetleg id van rakva.


Pl ezt:

<span class="nagyonfelirat">Témák</span>


Így formázod:

.nagyonfelirat{

color: red;

}

2021. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! ^^
2021. márc. 23. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!