Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress-re van olyan plugin...

Wordpress-re van olyan plugin amelyen ki tudok törölni biztonságosan pár táblázatot?

Figyelt kérdés
Swift gyorsító pluginben optimizáltam a táblázatokat, de látom hogy a második és harmadik helyen olyan táblázatok foglalnak helyet az adatbázisban amely témákat vagy 2 éve nem használunk és ki lettek dobva. Ezeket a szemeteket szeretném kidobni, van erre plugin?
2021. ápr. 7. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem phpMyAdmin? Abban mindent is tudsz intézni a tábláidban. Ha mindenképpen plugin, akkor valami ilyet keress: [link]
2021. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek ehhez plugin?
2021. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez csak PHPmyadminnal működik, ezen a szerveren valami más van...

2021. ápr. 7. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha elkezdesz eszetlenül táblákat törölni az adatbázisban nem biztos, hogy jót fog tenni. Friss wordpress + pluginok + téma felrakása nem játszik?
2021. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindent oldalt újból kezdjek? :/ 2 táblázat van ami a régi témák neve, csak azt szerettem volna törölni mert méretesek... Gondolom xy beállítás van benne a témához.
2021. ápr. 8. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiexportálsz mindent ami kell természetesen.
2021. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért azt tisztázzuk, hogy a mysql-ben nem táblázatok vannak, hanem táblák.
2021. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!