Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen online programozó...

Milyen online programozó tanfolyamot ajánlanátok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Középiskolás korom óta érdekel a programozás, weblapkészítés, de végül úgy alakult, hogy egészségügyben kezdtem el dolgozni. Most belevágnék egy online képzésbe, amely szinte a 0-ról fel tudna készíteni, jó alapokat nyújthat, melyeket a jövőben fejleszthetek.


Jelenleg a Codeberry programozótanfolyam keltette fel az érdeklődésem, de érdekelne más véleménye is, mielőtt belevágnék a kurzusba, ha esetleg tudtok olyat, ami jobb lehet ár-érték arányát tekintve.


Köszönöm szépen előre is!



2021. ápr. 19. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is hagyd rá a kiscicás videók nézését.
2021. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Micsoda?
2021. ápr. 19. 18:16
 3/5 kicsibarany ***** válasza:
51%
Az a tapasztalatom, hogy magában nem lesz elég egy ilyen tanfolyam ahhoz, hogy el tudj helyezkedni. Inkább egy bsc képzést próbálj meg, de ezzel is sokat kell foglalkozni a témával szabadidődben.
2021. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz vele kezdeni? A codeberry-nél régen inkább leíró nyelvek voltak azóta változott?


Én is gondolkodtam régen a codeberry-n de most látom hogy kibővült azóta és már programozási nyelvek is vannak.

2021. ápr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia, beiratkoztál valahova végül?
2022. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!