Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kék kör, ami nem képfájl, de...

Kék kör, ami nem képfájl, de mégis háttér. Mi lehet az? :)

Figyelt kérdés

Van egy egyszerű, letisztult wordpress oldal, ami tökéletes szerepet töltene be számomra, Elementor oldalépítővel, illetve pár kiegészítő pluginnal jóformán mindent megtaláltam, amiből áll az oldal, egy apró dolgot nem, ami nagyon bosszant és biztos valami egyszerű, amire nem gondoltam.


A bejelölt "kék kör" nem nyitható meg új lapon, nem png file. Ilyet hogy csinálnak szerintetek? Nem kell természetesen tutorialt készíteni, ezt senkitől sem várom el



[link]



#wordpress háttér #wordpress oldalkészítés #weboldal készítés segtség #weboldal készítés ne lehessen másolni #informatika 2021
2021. máj. 1. 15:11
 1/4 A kérdező kommentje:

supán ha segítséget adtok pár címszóval, már roppant hálás lennék, sajnos nem tudom hogy kell és meg szeretném tanulni


Link:


[link]

2021. máj. 1. 15:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha arról a világoskék negyedkörről van szó, akkor az szerintem egy div, 50% border-radius-al és a z-indexel machinálva.
2021. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az: [link]

A .section-cover__shape.bgColor__gradient-picton-blue_turquoise-blue előtt :before pseudo selectorral megadott ábra.

2021. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, fantasztikusak vagytok! :)
2021. máj. 1. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!