Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet összekötni a...

Hogyan lehet összekötni a weboldal értesítéseket Messenger bottal, mint az Aliexpressen?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég vásároltam az Aliexpressen és a megrendelés után kiírta, hogy szeretnék-e értesítéseket kapni a megrendelésem állapotáról? - Rá is mentem hogy igen, és egyből behozta a Facebookot, és megkérdezte, hogy szeretnék-e értesítéseket kapni. Igent választottam és mindig ha történik valami új info a megrendelésemmel, kapok egy üzenetet. Például hogy feladták, szállításra vár stb.


Ez nagyon tetszik nekem, részben átvenném a saját oldalamra is:


Az oldalamon minden ügyfélnek van profil menüje, ahol van "értesítési központ" oldal, ha bárkivel megbeszélnek a munkatársaim részleteket, például: előfizetés átregisztrálás, e-mail cím megváltoztatás stb, akkor oda felírjuk. Viszont az lenne a jó, ha kapnának erről értesítést is.


Nagyon jó lenne összekötni a Messengerrel nekik is, csak úgy mint az Aliexpressen, ha pedig valamit felírunk a profiljukba, akkor kapjanak róla Messenger üzenetet.


Mit gondoltok, nehéz volna megoldani? Vagy csak egy egyszerű bot beépítés? Ti mit tennétek?



#messenger értesítés weboldallal #weboldal értesítés #wordpress messenger notification #weboldalkészítés wordpress messenger #webfejlesztés értesítés
2021. máj. 14. 11:03
 1/1 Argloss ***** válasza:

Itt nézelődnék:

[link]

2021. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!