Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyi időt vehet igénybe egy...

Mennyi időt vehet igénybe egy ilyen beadandó elkészítése?

Figyelt kérdés

"A beadndó feladat fő célja egy adatábzisra épülő, webes alkalmazás készítése PHP alapokon.


A beadandó feladat PHP nyelven készül, szkript alapokon!


A megvalósítandó projekthez tartozó adatmodell legalább 5 forgalmi adattáblát tartalmaz (a külső modulok által használt táblákon kívül). Az adatmodell legalább 3. normálformában van és modellben megtalálható az egy-több, valamint a több-több típusú kapcsolat is. A technikai okokból létrehozott táblák (kapcsolótáblák) nem tekintendőek forgalmi táblának.


A megvalósítandó projekt implementálja a CRUD műveleteket a forgalmi táblák vonatkozásában.


A megvalósítandó projekt nézetei reszponzívak (Bootstrap használata javasolt!).


A megvalósítandó projekt tartalmaz fájl feltöltési és letöltési funkciót (például PDF generálás, csv import és export az adatbázisra vonatkozóan).


A megvalósítandó projektben megjelenik a felhasználó és csoportkezelés."


2021. máj. 26. 21:18
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem egy hét, de én a bénábbik fajta vagyok.
2021. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De te is most tanulod?
2021. máj. 26. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva úgy 2-3 hét, aminek 99% szenvedés ettől az unalmas sz.rtól. Komolyan, már az feladat elolvasása is dögunalom, kb 0 kihívás.
2021. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Múlt félévben volt ez a tárgyam, 3-as lett. Többet tanulsz jobb lesz.
2021. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért ez így elég tág specifikáció... pl az sincs kifejtve, hogy mit takar a "felhasználókezelés". RBAC? Vagy csak sima regisztráció, belépés, stb... (email küldés kell elfelejtett jelszónál?) szóval ez így kevés. kb mintha egy építészmérnök azt kapná feladatnak, hogy tervezzen "házat".

De ezeknél is fontosabb, hogy keretrendszert, vendorokat használhatsz hozzá? Mert akkor 3-6 óra alatt kész, ha csinosítgatod is.

2021. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Argloss ***** válasza:
100%

Hehe, ezt már láttam itt korábban. :D

Határidő előtti utolsó nap elég lesz rá, de a pokolba fogod kívánni a lustaságodat. :D

2021. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ~2 nap lenne, 15 év gyakorlattal.

Egy kezdőnek akár 2 hét, de több is lehet.

2021. máj. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés értelmetlen. Elindítod a stoppert és elkezded. Ha kész vagy leállítod.
2021. máj. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!