Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen magyar tárhelyet...

Milyen magyar tárhelyet ajánlanátok a lentieket figyelembe véve?

Figyelt kérdés

- PHP, MySQL

- cPanel

- ssh hozzáférés

- git, composer működjön normálisan (ne kelljen trükközni)

- ha probléma van, könnyen kapcsolatba lehessen lépni az üzemeltetőkkel


A tárhely nem kell, hogy nagy legyen.


2021. nov. 2. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked VPS kell.
2021. nov. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán tárhely.eu ami megfelelne neked.
2021. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tárhely.eu biztosítja mindezt, DE csak jailedSSH van.


tehát git/composer működik, de ha rsync-el akarod feltolni a cuccot, akkor az nem fog menni. azt nem engedik sajnos.

ellenben a normális asztali klienseket tudod használni így, mert a tunnel az megy simán pg és mysql db-vel is, ergó dekstopról tudod kezelni az összes db-t vagy épp dumpot is tudsz csinálni ha akarsz és nem kell a hulladék phpmyadminnal szenvedni pl... :)

(mai napig nem értem miért erőltetik a szolgáltatók. borzalom. egy workbench vagy heidisql vagy épp dbeaver vagy a fizetősök közül egy dbvisualizer pro vagy egy datagrip 1000x használhatóbb) pont ezért csak olyan tárhelyet használok én is, ahol van (legalább jailedssh)

2021. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: nekem semmi bajom nincs a phpMyAdmin -al, szerintem még túl sokat extra van bele zsúfolva.

Az alap listázásokon (adatbázis, tábla, cella és tartalom), a gyors SQL mező és kész. :-)

2021. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 ez attól függ mennyire használod mélyen az adatbázis adta lehetőségeket...


amúgy külső kapcsolat nélkül pl az adatok migrálása is problémás lehet egy másik adatbázisba. (tipikus eset mikor mysql-ről költöztettem postgresql-re egy teljes alkalmazást. oké, nyomsz egy dump-ot... de hogy lesz belőle postgresql séma? :)

2021. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tényleg jónak tűnik a tarhely.eu

2021. nov. 4. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
servergarden.hu. Tud mindent, ami kell.
2021. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!