Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen ingyenes weblapkészítő...

Milyen ingyenes weblapkészítő sablonok vannak?

Figyelt kérdés
Ezekre nem nehéz rátalálni a neten? pl. a startlapra ezek is felkerülhetnek? Szóval a startlapon meg tudom jelentetni az ilyen típusú lapomat?
2007. dec. 29. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Én őszintén szólva nem értem a kérdésed.

Ingyenes weblapkészítő sablonok? Már önmagában nem igazán érthető, hiszen vannak ingyenes weblapsablonok (weblap alapok) és vannak ingyenes weblapkészítő programok. De weblapkészítő sablonról még nem hallottam.


A startlapra már elkészült honlapok kerülnek fel, ha írsz a laptulajdonosnak egy e-mailt és ő úgy ítéli meg, hogy felteszi a honlapodat.


A startlapon megjelenítendő "ilyen típusú lapod" megint túl kevés információt tartalmaz. Milyen típusú lapra gondolsz?


Légyszíves pontosítsd és egyértelműsítsd a kérdésed, mert így igencsak nehéz rá válaszolni :(

2007. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Manapság úgy hívják őket, hogy "tartalomkezelők", CMS (Content management system). Ezekkel bárki összekattintgathat bármilyen profi weblapot. Tehát nem kell programozni meg semmilyen weblapkészítő, csak letöltöd feltelepíted egy szerverre, pl (extra.hu) és utána menüből beállíthatod amit csak akarsz. Rengeteg ingyenes tartalomkezelő van, de ezek közül kettő van ami kiemelkedően jó. A Drupal és a Joomla. A Drupal egy kicsit nehezebb, de Drupal -al tényleg olyan weblapot csinálsz, amilyet csak akarsz. A Joomla is jó, kezdőknek inkább ezt ajánlanám. Innen lehet letölteni és megtanulni őket. Drupal.hu és Joomla.hu .


Itt van egy Drupal-ban készült weblap: [link]


A startlapra az kerül fel, aki ajánlja az oldal szerkesztőjének a weblapját. Az oldalak alján lehet megtenni. Annak hogy milyen weblap sablont vagy tartalomkezelőt használsz semmi köze hozzá, mint ahogy ahhoz sincs, hogy milyen nehéz megtalálni az oldalt. Ahhoz, hogy könnyen megtalálható legyen az oldalad népszerűsíteni kell vagyis kereső optimalizálni.

2008. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Sablonok?Ezt is megnézheted.www.mlap.hu

www.eoldal.hu

2008. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

olyanra érted amit már elkészítettek és neked már csak formáznod kell???


[link]


itt van 6 oldal ilyen, nézegesd(ha ilyen kell )

2009. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Publii-t keresed :)
2021. máj. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!