Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Javascripttel vagy Jqueryvel...

Javascripttel vagy Jqueryvel szeretnék eltüntetni egy dolgot. Ez nagyjából megy, de azt hogy csinálhatom meg, hogy amikor betölti a böngésző a lapot, akkor még ne jelenjen meg a dolog? Csak ha a felhazsnáló rákattint.

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 02:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Eltárolod például localstorage -ben, hogy már bezárta, az megmarad domainhez kapcsolódva a felhasználó böngészőjében (vagy cookieban), majd betöltéskor megvizsgálod van-e eltárolva olyan, ha igen elrejted neki.
2021. dec. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
A legundorítóbb dolog felhasználó adatait lokálisan tárolni. Tessék adatbázist használni! Ne az legyen hogy törli a cookiekat és állíthatja be megint a nulláról.
2021. dec. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nem azt szeretném... Hanem hogy betöltéskor MINDIG zárva legyen, akármit és akárhányszor nyitottak már meg.


Ha újratöltik a lapot, záródjon be

2021. dec. 27. 04:00
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk elrejted már eleve

[link]


aztán kattintásra javascript-el előhozod

2021. dec. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem értem amit küldtél bonyolúlt.
2021. dec. 27. 05:57
 6/29 anonim ***** válasza:
CSS-ben display:none vagy visibility:hidden.
2021. dec. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Igen, alapból css-el illik az ilyet megoldani, a hatos válasz annak fényében, hogy szükséges-e fenntartani az elem helyét rejtett állapotban is.
2021. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
És nem írtok egy kódot, amivel eltünik, majd feltünik valami? Mindegy mi, csak az van, hogy odáig jutottasm, hogy eltünne szépen, de balról jön be, és balra megy ki, ha belssítom, hogy szépen tünjön el. Én annyira ehhez nem értek
2021. dec. 27. 21:01
 9/29 A kérdező kommentje:

Tehát az van, hogy alulrról, vagy felülről jöjjön be.


És a másik, ha frissitem az oldalt automatikusan tünjön el, csak kattintásra jöjjön vissza. Ezeket nem tudom még.

2021. dec. 27. 22:45
 10/29 anonim ***** válasza:
Hát majd tudni fogod ha eljutsz oda a tanulásban.
2021. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!