Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik könyvből vagy könyvekbő...

Melyik könyvből vagy könyvekből lehet önállóan megtanulni, amit egy webszerkesztő tanfolyamon tanítanak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. HTML, CSS, Dreamweaver ismeretekre. Csak fizetős tanfolyamot találtam, ezért ha lehet, akkor inkább önállóan szeretném megtanulni könyvekből, ha ez lehetséges anélkül, hogy segítséget kelljen kérnem hozzá.
2010. szept. 11. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Webszerkesztő tanfolyamokon semmit se tanítanak... A legegyszerűbb amúgy ha nekiállsz és elolvasod a "24 óra alatt" könyveket.
2010. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 24 óra sorozat tényleg nagyon jó, emellett a neten fellelhetők jó anyagok ( ebookz.hu doksi.hu oldalakon). Webszerkesztő tanfolyamon nem sok pluszt adnak hozzá ezehez, azt meg gyakorlással simán be tudod hozni. Szerintem senki sem egy ilyen tanfolyamon tanult meg htmlül, hanem azért, mert szánt rá napi pár órát.
2010. szept. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 grmindenyssa ***** válasza:

Teljesen kezdőként ezzel indultam:

[link]

2010. szept. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Webszerkesztő tanfolyamokon néha botrányos a színvonal, 2F-nél pár éve még frame-ekkel kellett weboldalt csinálni. Pont az ilyenek miatt egyébként érdemes az újabb kiadású könyveket keresni, mert hiába a tanulás ha utána táblázatokkal kezd el design-t gyártani (régen ez tök elfogadott volt pl). Én ebbe olvastam bele Alexandrában: [link] Nekem jónak tűnt, de csak átlapoztam. Az mindenképpen előny, hogy a html-t és a css-t is megtanulhatod belőle azonos színvonalon.
2010. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!