Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Discord szerveren ezt hogy...

Discord szerveren ezt hogy kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
ha egy adott youtube csatorna feltölt videót akkor azt a BOT beteszi az adott chat szobába, tehát pl: y videós feltesz youtubera videót, azt a bot a "videó" chat szobába beküldi, (mármint a videó linkjét) na, nekem 2 youtube csatornával kéne ezt megcsinálni 2 szobában, tehát pl: "A" és "B" youtube csatorna, az "A" az a "Y" chat szobába küldje, a "B" videót meg a "X" szobába, na ezt hogy tudnám megcsinálni? milyen bot kell hozzá? ha valaki részletesen leírná örök hálám lenne!

2023. jan. 10. 21:13
 1/3 A kérdező kommentje:
ha valamit rosszul írtam sajnálom és elnézést kérek, ha nem érthetően írtam le akkor nyugodtan írjátok le, akkor megpróbálom érthetőbben elmagyarázni!
2023. jan. 10. 21:13
 2/3 anonim ***** válasza:
2023. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm szépen! ezer hálám! ^^

2023. jan. 10. 22:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!