Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen tárhelyszolgaltatot...

Milyen tárhelyszolgaltatot ajánlotok wordpresss alapú bloghoz? .hu domaint is szeretnék hozzá. Hostingert néztem, de ott .hu domainnel nem foglalkoznak.

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rackforest nagyon korrektek, nekem jó tapasztalataim vannak velük.
2023. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Domain: Forpsi. Tapasztalatom szerint a legolcsóbbak.

Tárhely: Rackforest pl. Most picit emeltek az árakon, de eddig nem volt soha vele problémám. Gyorsak a szervereik. Forpsi-nál napi szinten voltak leállások és csiga lassú volt. Akkor lett elegem belőlük, amikor megemlítettem nekik a problémáimat, akkor azzal jöttek, hogy optimalizálni kéne az oldalt és bevágtak egy Google PageSpeed test-et, ami egyébként tökéletesen mutatta, hogy az ő szerverük válaszol lassan.

2023. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
rackhost
2023. febr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
40%
A Forpsi egyáltalán nem rossz, sőt. Inkább az a rossz, hogy sok olyan "WP fejlesztő" van akik nem tud szakmailag értelmezni egy sima Google PS tesztet és nem hibát javítanak, hanem rángatják az ügyfelet egyik szolgáltatótól a másikhoz. Mert ha már nagy TTFB, meg lassú válaszidő, akkor csak a szolgáltató lehet, mi? Én meg tehetem utánatok rendbe az ügyfelek weboldalát a sok tákolás miatt. Persze én ebből jól megélek, csak az ügyfél szívja meg, mert sok pénzt hagy szolgáltatóknál meg főleg más fejlesztőknél vagy csak hagyják hogy lassú maradjon a weboldala. Érdekes, hogy én kb minden szolgáltatónál tudok 100-300 ms TTFB-s oldalakat csinálni, persze ehhez tanulni, olvasni és dolgozni kell nem csak kattintgatni a WPt esztelenül. Sebaj, a szolgáltatót mindig könnyű hibáztatni, tanulni meg minek.
2023. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Servergarden. Legstabilabb, leggyorsabb.
2023. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
#4 Nem Wordpress oldalról volt szó, hanem egy egyszerű statikus oldalról 😂
2023. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!