Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van olyan weboldal keszito...

Van olyan weboldal keszito ahol magamnak tudom megcsinalni az oldalt, es havonta lehet fizetni?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Wixen csinaltam, ott havi a fizetes, de valahogy nem tetszik, webnodot neztem, de egyaltalan nem koltseg hatekony, nem szeretnek 1 evre elore fizetni a vagy-vagyra nyilvan, ezert kellene olyan amin modern jol kinezo sablonok vannak az indulashoz, es nem horror a havi dija :)
2023. márc. 20. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, de ezeket értelmes ember lehetőleg kerüli
2023. márc. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem látom értelmét, mikor majdnem mindegyik webhosting cégnél ingyenesen telepíthető a Wordpress ahol már csak benne a menüben kiválasztasz egy témát/sablont. Többi minden beállítás ott van a Youtuben minden nyelven amit csak eltudsz képzelni (még Hindi vagy Mandarin nyelven is).
2023. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a Weebly, ott havonta is tudsz fizetni. Vagy évente vagy havonta opció között tudsz választani.
2023. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!