Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mekkora a valószínűsége egy...

Mekkora a valószínűsége egy Elementorral épített Wordpress oldal esetén annak, hogy egy későbbi Elementor frissítés tönkrevágja az oldalt?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Használd az ingyenes Updraft Plus biztonsági mentés bővítményt. Ezt én Google Driveval szoktam összekapcsolni, külön fiókot kell regisztrálni hozzá, akkor 15 Gb tárhelyet ad ingyen.

Mielőtt frissítesz, készítesz ezzel egy biztonsági mentést, ez csak egy gombnyomás. Ha problémát tapasztalsz a frissítés után, akkor ez a mentés visszaállítható szintén egy gombnyomással, és már nem is vágta tönkre az oldalt. :)


A kérdésre a válasz, hogy mivel népszerű bővítmény, ezért kicsi az esély, hogy tönkre teszi az oldalad. Ha tönkre tenné, jó eséllyel több millió oldalt érintene a probléma. Olyan viszont előfordulhat, hogy valamelyik másik bővítménnyel összeakad, vagy véletlen bugos frissítést adnak ki (esetleg a frissítés hibásan fut le). Ilyenkor 1-2 napon belül lesz rá javítás, de kell lennie egy biztonsági mentésnek, amit addig is vissza tudsz állítani.

Eddig egyszer volt, hogy frissítés után nem engedte szerkeszteni a tartalmat a népszerű Astra témával, mivel rengetegen használják ezt Elementorral, másnapra javították. Persze ha nincs mentésed, ez elég gáz tud lenni, mert várni kell a javításra, addig pedig semmit sem tudsz csinálni.

2023. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1


Köszi a választ.

Ha már Astránál vagyunk, én is abban gondolkodom most épp. Viszont Lenne egy olyan kérdésem, hogy Jobb az Elementor, mint a blockszerkesztő?! Mert ugye az Astránál lehetőség van ugyan azt a templétet behúzni, mindkét lehetőséggel.

2023. márc. 22. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Astránál sokkal szebbek az Elementor weboldal tervek. Meg könnyebb a kezelése is, mint a block szerkesztőnek.

Az Elementornak van egy Free meg egy Pro verziója, a Free ingyenes, ez kevesebb mindent tud a Pro-nál, de egyszerű weboldalakhoz bőven megfelel. Nem az Astra az egyetlen téma WordPress-hez, és vannak olyan témák, melyekhez a block szerkesztő előnyösebb, de az Astránál én az Elementort ajánlom. Ja az Astrának is van Free meg Pro verziója, tehát ha mindkettőből a Free-t használod, korlátozottak lesznek a lehetőségek (tényleg csak egy egyszerűbb weboldalt tudsz velük felépíteni).

Viszont ingyenesben szerintem (is) ez a legjobb. Prémiumban rengeteg választási lehetőség van, például a fentiek, meg népszerű a Divi, az Avada, webáruházhoz a Flatsome is.

Én összességében a Divi-t ajánlom, ár/érték arányban ez a legjobb, és nagyon tetszetős oldalakat lehet vele készíteni. Igaz, nem ingyenes, de ha egyszer megveszed, utána korlátlan oldalon használhatod, ezért ha több weboldalt is készítesz vele, hamar megtérül a befektetés.

2023. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!