Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogtartalmat szeretnék...

Blogtartalmat szeretnék importálni, az új blogban lévő "import" funkció segítségével, hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés

a freeblog.hu-n volt egy blogom,de gondom van ezzel és a blogspot.com-on létrehozott új blogomba szeretném importálni a régiből a bejegyzéseket.

Lementettem a régi blogot a gépemre,kicsomagoltam,lett egy csomó fájl.

Az új blogban kéri az importálni kívánt xml fájl elérhetőségét - tallózok - megadom neki,és erre azt írja hogy nem jó,és kiad egy hibakódot.

Hogyan kell ezt csinálni?

Mi lehet a baj?

Amatőr felhasználó vagyok,bármilyen segítséget elfogadok!


Köszönöm


2010. nov. 1. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:

ahány tárhely annyi formátum és nyelvezet ... ha freeblog-ról szetted le csak freeblog oldalra tudod visszapakolni !


szöveget csak mezei módon megnyitod a weboldalt és kimásolod szövegszerkesztőbe, vagy html szerkesztőbe, majd bepakolod az új oldaladra ... hát ha a szövegbe képeket is iktattál be akkor pakolhatod fel újra egyesével. de ha ftp-n keresztül pakoltad fel a képeket windows commanderrel akkor simán át tudod rakni az egész képgalériát és a html szerkesztőbe "csere" funkcióval kicseréled az ftp elérési útját az új honlapra


ha vannak ilyen részek benne hogy hozzászólások importálása ... na az el fog veszni mert ahány tárhely annyiféle rendszert használ


és újra kell az egész weboldaladat regisztrálni egy rakat helyre hogy újra megjöjjön az a látogatottsági érték ami eddig az előző tárhelynél volt


hogy ezek után érdemes egy komolyabb blog oldalt átpakolni ? ... az a blogoldal méreteitől függ


én azt mondom kezd el a weblaptervezést az alapoktól, írd meg az oldalt sajátkezűleg html-ben vagy phpb-an és tegyél rá ki google, vagy e-target reklámhirdetéseket amiből csakis te profitálsz ... van rengeteg ingyenes tárhelyszolgáltató, akár külföldi szolgáltatók is nyomják az ipart már magyarítva minden funkcióval


weblapnépszerűsítésről is te gondoskodhatsz , interneten találsz rengeteg beépíthető kis modulocskát olyan szinten hogy forráskód és úgy írod át ahogy jól esik

2010. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!