Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » . Htacces filet hogyan kell...

. Htacces filet hogyan kell létrehoznom most?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a weboldalamat felraktam egy ingyenes tárhelyre(000webhost) de nem működtek a linkek, valamiért tök mások lettek mint kellett volna, erre át tettem egy másik ingyenesre(newhosting) ahol rendesen működött aztán béreltem most egy fizetőset de ott is más linkek vannak. Amire rájöttem, hogy a linkeket mindig az ftp-n belül levő /hu/html/ -re módosítja pedig nem kéne neki, azt kéne kiszedni. A newhostingnál nem volt almappa csak simán lehetett feltölteni ott nem is volt gond ezzel. Ahol mappába kell feltölteni ott nem jók a linkek. Lehet, hogy .htaccess -t kéne beállítanom de eggyáltalán nem értek hozzá tudnátok ebben segíteni?
2011. máj. 13. 22:29
 1/4 A kérdező kommentje:
rájöttem, hogy minden linkhez hozzárakja a /hu/html előtagot tehát minden link így néz ki az oldalon: valami.hu/hu/html/index.php azt a csúny /hu/html előtagot ki lehet szedni .htaccess -el??? Vagy van más megoldás?
2011. máj. 13. 23:45
 2/4 compactegon ***** válasza:
adj egy url-t, hadd nézzem azokat a linkeléseket :)
2011. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
új tárhelyet béreltem és megoldódott, itt működik, drágább is volt
2011. máj. 15. 02:07
 4/4 A kérdező kommentje:
de nagyon köszönöm a segítséget!
2011. máj. 15. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!