Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A Wix.com-on hoztam létre egy...

A Wix.com-on hoztam létre egy oldalt. (Ingyen) (Beállítottam a kulcsszavakat. ) A google-lel sehogy, sehol nem találom az oldalt. Fizetős ez a lehetőség, ill. szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Előre is Köszönöm a választ!
2011. jún. 23. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fizetős :) A Google relevancia alapján rangsorol. Valahol biztosan ott van a te oldalad is, csak valahol a lista végén.


A Google millió +1 szempontot vesz figyelembe a weboldalak rangsorolásánál éppen ezért ő a legjobb. Külön iparág épült erre, vannak ún. SEO szakemberek, akik súlyos százezrekért, vagy épp milliókért optimalizálnak weboldalakat úgy, hogy azok a releváns kulcsszavakra a keresési lista elejére kerüljenek.


A kulcsszó csak tizedleges szempont. Annyi féle szempontot vesz figyelembe a Google, hogy estig lehetne sorolni. Ilyen pl. az oldalad szerkezete, a tartalmak szövege, a weboldaladra hivatkozó más weboldalak rangsora a keresőben; a te weboldaladról más weboldalakra mutató linkek, a weboldalak kora és az ehhez viszonyított népszerűsége (ha régi weboldal, de csökkenő tendenciát mutat a látogatottsága, akkor nyilván hátrébb kerül), stb. stb. stb. Rengeteg szempont van.



Azzal, hogy Wix-nél csináltál sablon alapján ingyenes weboldalt, már eleve hátulról kezded...

2011. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az igényes választ!:)
2011. jún. 23. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy inkább keress egy letölthető weboldal sablont a neten és azt tedd fel pl. az fw.hu-ra.
2011. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dq ***** válasza:
A google keresőrobotja linkről linkre pásztázva járja végig az internetet (máshogy ne is lehet). Ha a te oldaladra nem mutat sehonnan link, akkor a google nem fogja tudni, hogy létezik az oldal. Próbáld meg minél több helyen elhelyezni az oldaladra mutató linkeket ( pl fórumokban aláírás, bannercsere más oldalakkal, stb )
2011. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!