Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Sikeres honlap lehet ebből?...

Sikeres honlap lehet ebből? Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy csinálok egy weboldalt,amire vicceket írok,vicces videókat teszek fel,felrakok vicces Gálvölgyis és Fábris részeket,vicces reklámvideókat rakok fel,felrakom az Annoying Orange feliratos változatát stb...Jó ötlet szerintetek?Sikeres lehet majd?
2011. aug. 25. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Kismillió ilyen oldal van, az Annoying Orange pedig már eléggé lefutott. Szerintem feleslegesen ölnél bele erőt és időt.
2011. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan szintű túlkínálat van humoroldalakból, hogy már azok sem tudnak függetlenül naprakészek lenni, és csak egymástól vagy egy gyakran frissülő gyűjtőoldalról teszik ki ugyanazokat a dolgokat.


A felsorolt dolgokat én személy szerint nem egy külön oldalról, hanem simán youtube-ról érném el, hiszen ott működnek olyan csatornák ahol szintén rendszeresen lehet ilyen tartalmat elérni, felesleges lenne egy plusz oldal, ahol ugyanúgy youtube-ról lenne beágyazva a videó.

2011. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De rakok rá még vicceket és beugratós kérdéseket.
2011. aug. 25. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem volt egyértelmű a válaszunk: NEM
2011. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok,kössz.:'(
2011. aug. 25. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:

A különböző oldalakról másolásnak semmi értelme, van sok ilyen oldal,(több mint kéne)

csak ha egyedi saját szerzemény, alkotás amit felraksz, akkor van létjogosultsága.

2011. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Electronicperson ***** válasza:
Szerintem nem kell mégegy olyan oldal mint a kecskefészek aelég az nekünk.
2011. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!