Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Saját görgetősávot lehet...

Saját görgetősávot lehet valahogy készíteni?

Figyelt kérdés
hát még kicsit html-szűz vagyok, de mindegy... szóval van mondjuk egy iframe, amiben szöveg van, és annak ugye van görgetősávja... tudok valahogy csinálni egy teljesen egyedi görgetősávot? nem arra gondoltam hogy átszínezem azt tudom hogy kell... hanem magam rajzolom az egészet. esetleg valami program? bocs ha hülyeséget írtam ne röhögjetekXD
2008. márc. 11. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem. Egyrészt minden böngésző máshogy kezeli a görgetősávot, nem nagyon van lehetőség változtatásra úgy, hogy az minden böngészőben egyformán működjön.


Átszínezni, keretet levenni, ilyesmit tudsz, ezzel is nagyon szépen testre lehet szabni. Mi kell neked ennél több?

2008. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
html alapon nem. szerintem a flash az amit te keresel.
2008. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
virágmintás kéne:D
2008. márc. 12. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!