Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok a weboldalamról?

Mit gondoltok a weboldalamról?

Figyelt kérdés

[link]

HTML ,az egészet én állítottam öszze,még a kinézet nagyon rossz de kitalálok vmi jó desinget neki.érdekelne a véleményetek és ötleteket is várok :D


2011. okt. 17. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nagy 0 az egész. ráadásul nem egy ilyen másik oldal van sokkal igényesebb kivitelben.
2011. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
asszem akk törlöm,csak próbálkoztam :(
2011. okt. 17. 22:33
 3/7 KeryAti ***** válasza:

De ne add fel.

Tanulgass ezt az oldalt fejleszt.

Mondjuk kezdj egy magán oldalt (Ahol magadról írsz stb.)

Nézz utána ezeknek:


CSS, JavaScript, PHP


Ha segítséget szeretnél kérni írj E-mail-t.


K.A.

2011. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A karakterkódolással biztos, hogy problémák vannak a weboldaladon.

Kezdd el tanulni a HTML és CSS leírónyelveket, utána jöhet a JavaScript kliensoldali programozás, PHP szerveroldali programozás, MySQL lekérdezőnyelv, esetleg ASP, Flash, ActionScript, XML.

Ha ezeket megtanulod, akkor már igen komoly honlapokat fogsz tudni fejleszteni.

Persze ezeken kívül is akad még jó néhány tanulnivaló.

2011. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat :)
2011. okt. 18. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:

nem olyan rossz ez!

Bár igaz, ne egy időjárásos cuccal kezd, mert az azért nagyobb falat, meg azért egy kis design fantázia sem jönne rosszul, meg ez meg az, de VÉGRE nem egy összeklikkelős vacak, hanem valaki, aki próbálkozik / tanul / akar fejlődni!!

2011. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szedd le ezt valahonnan nekem ncore-n tuti fenntvan Adobe Webdesign Mesterkepzo Ezt a dolgot úgy képzeld el, hogy videóval mutatja minden lépést és mondja mi mi mesél róla..stb + amilyen filekkal dolgozik az mellékelve van ..
2011. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!