Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell neveldét csinálni?

Hogyan kell neveldét csinálni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
most te akkor mire is gondolsz?
2008. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
www.malacneveldeclub.uw.hu pl ilyenre
2008. márc. 19. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos csak programozási és adtbáziskezelési ismeretekkel (PHP és mySQL például) lehet ilyet csinálni. Nincs olyan letölthető "nevelde motor" mint például a fórumokhoz, amit csak be kell állítani.

Ha nem tudsz programozni, csak fórumos beírogatós neveldét tudsz működtetni. (gportálon vannak ilyenek :P )

2008. márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez butaság! :D Igen is van nevelde motor! ott a sablon nevelde!!! Egy termék amibe van egy telepítő és azt kitöltöd és ott van a neveldéd! De épp én készítem az rpg motort! :D tehát van itt minden... akit érdekel a dolog írjon mailomra..
2009. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A Sablon Nevelde egy "szervezet" aminek egyik "adminja" én vagyok! A másik a barátom..tehát írj mailt ha kell a cucc :D
2009. ápr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
de az igaz, hogy html,php,mysql,css programozási nyelvekre van szügség^^
2009. aug. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
fogadjátok "hírnek" az rpg motort nem készítem mivel most nincs időm foglalkozni ilyenekkel
2010. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

és honnan tudjam meg az E-mailotokat pl? XD

am ja PHP-zni kell vele

2010. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

UPDATE:

kihalófélben a dolog, mivel a másik két barátom nem igen tud elég szabadidőt és energiát fordítani a motorra.

Úgyhogy nekiugrottam a prog. nyelveknek egymagam, és lesz még belőle valami. MSN: szuper_boy@hotmail.com

Folyamatosan magolom a dolgokat és készítem belőle a projekteket. Viszont egy designer nem ártana.. Legalapabb css tudás is jó csak majd legyen formája a dolognak. Minimális igényesség.

2010. okt. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

És ennek a sablon neveldének mi a webcíme?

nekem mindig valami fórum izét adott ki...énis csinálni szeretnék régóta egy neveldét

2013. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!