Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha a Google vagy az Internet...

Ha a Google vagy az Internet Explorer azt írja, hogy a weblapom megtekintése káros lehet a számítógép számára, akkor mit csináltam rosszul, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Te legfőképpen semmit :)

A hiba nem a te készülékedben van, hanem a honlapkészítő tett a weboldalára olyan kódot amelyet a google robotja vagy az IE ellenőrzője veszélyesnek, károsnak minősít.

A program figyelmeztet, azonban nem "tilt". Ha akarod ettől függetlenül meg tudod tekinteni az oldalt.

A te döntésed, hogy olyan oldalra menj, amely esetleg potenciális veszélyforrás lehet a számítógépedre nézve.

Azonban van amikor "bakot lő" a google is, és olyan oldalt minősít veszélyesnek, amelyen nincs ártalmas kód.

Ezért mondtam, hogy a te döntésed, hiszen te tudod, hogy egy crackeket tartalmazó oldalt vagy egy kiskutyákat bemutató site-ot minősítettek veszélyesnek. Előbbi vélhetően jogosan, utóbbi valószínűleg "félreértésből" eredően lett károsnak titulálva.

2008. márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na de, mint a kérdésben is szerepelt, én vagyok a honlapkészítő.
2008. márc. 28. 08:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Logikusan, vagy betettek valami káros programot a tárhelyedre, vagy te magad másoltál fel vmi vírust, amiről nem tudod, hogy a gépeden van. Fizetős tárhelyek védelmet nyújtanak ezek ellen, ellenőrzik. De persze ott is lehet baki.
2011. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!