Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Újfent milyen lett a . Honlapo...

Újfent milyen lett a . Honlapom így?

Figyelt kérdés

Töröltem azt a borzadály kinézetet, ami eddig volt a flash-sekkel együtt... és teljesen új oldalról közelítettem meg. Milyen így?


Aztán, nagyon komoly témájú az oldal, nem viccnek szánom... de elég sok lovettát kell majd bele ölnöm... előzetes véleményekre azért kíváncsi lennék:


- megvennél egy ilyen könyvet? Meggyőzne ez a honlap, hogy érdemes megvenni?


Aki szaki, tudna nekem valami olyan js-t, leginkább jquery-nek örülnék (php-hez nem értek), ami az űrlapot úgy jeleníti meg, mint néhány képnézegető? Azaz, lesötétíti a képernyőt, a linkre kattintás után, és beteszi középre? Van ilyen megoldás űrlaphoz? Amit aztán így lehet kitölteni?


A honlap: [link]


Még sok munkám van azért vele, leginkább háttér dolgok...


2011. dec. 22. 06:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem túl nagy a fejléc, de az már egyén függő.

na meg a lábléc színe furcsa.

amíg 2 ember van a földön nem lesz világbéke

2011. dec. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Tényleg elég nagy lett szerintem is a fejléc.
2011. dec. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 zsomkovacs ***** válasza:

A weblap sokkal jobb, mint az előző változat volt. Amiket problémának tekintek:


1) igen, a fejléc tényleg nagy, bár még elviselhető

2) bal oldalon a "Honlap tenyere"(?) résznél még valami zászlós leírás szerepel. Ha jól gondolom, ez az előző változatból maradt itt.

3) az Internet Explorerrel nem kompatibilitás nem biztos, hogy jó ötlet. A W3C adatai alapján a felhasználók 21%-a Internet Explorert használ. Ez elég jelentős szám ahhoz, hogy foglalkozni kelljen vele.


Amúgy én nem venném meg a könyvet, sem az oldal hatására, sem pedig anélkül. Azért, mert pontosan tudom, hogy miért nem akarok háborúzni, miért nem akarok embert ölni. És mégis lehet olyan helyzet, amiben megtenném. Barbár vagyok? Mondj annak. De a világon senki nem fogja a karosszékében ülve végignézni, ahogy lemészárolják a családját és őt is megölik. Hiába az az erkölcsileg helyes. Nyilván nem fogok kimenni a frontra embereket gyilkolni, falvakat gyújtogatni és nőket megerőszakolni, mert az ellentmond minden erkölcsi és eszmei beállítottságomnak. De a családomat meg fogom védeni, és erről soha senki nem fog meggyőzni, hogy ne tegyem.


És az a véleményem, hogy a háború sajnos néha kell. Pl. 1848. Mit kellett volna tenni? Odamenni a császárhoz és értelmetlen párbeszédeket folytatni vele? Persze, tudom, ott volt Gandhi. De ott pl. a nemzetközi média elég nagy szerepet játszott az ügy sikerében. Ez akkor még nem volt jelen. Nyilván lehet azt mondani, hogy ott az osztrákok a hibásak, mert miért szálltak meg minket. Mert előtte meg mi őket. Azelőtt meg... És eljutunk odáig, hogy már fogalmunk sincs, ki a hibás.


És igen, gyönyörű világ lenne, ha *mindenki* ugyanígy gondolkodna, mint te. De *mindenkit* nem lehet meggyőzni. És amíg egy ember is lesz aki kihasználja azt, hogy mások hogyan gondolkodnak, a következő lesz a helyzet: az az egy kizsákmányolja a többit, ő jól fog élni, a többiek majd szenvednek. És egyre többen fogják úgy érezni, hogy miért is nem olyanok ők is, mint az az egy? Miért szenvedjenek?... Nézd meg például a kommunizmust. Szép eszme? Igen. Mindenki egyenlő, mindenki boldog, senki nem szenved hiányt. Működik, ha emberek egy csoportja megpróbálja megvalósítani? Nem.


Én ezért gondolom, hogy nem venném meg. Az én gondolkodásomon nem változtatna, a világon pedig sajnos vajmi keveset mozdítana előre.

2011. dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2011. dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagy hiba, hogy IE-el meg se lehet nyitni az oldalt...

Zavaro a fejlecen az a piros ize, alig talaltam meg, hogy hogy kell bezarni. A menut is eltakarja.

2011. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Előző: az egész IE egy nagy hiba :D :D


Monithun: Köszi! Ez jónak tűnik..

2011. dec. 22. 18:02
 7/13 zsomkovacs ***** válasza:
Tény, hogy az IE olyan, amilyen, de te ezzel a felhasználók ötödét kitiltottad magadtól.
2011. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Zsomkovacs


Nyilván ez már a marketingem része lesz, hogy elmagyarázzam, a könyv nem pusztán egy ne ölj ideológiát takar... Nyilván megvéded a családod, ahogy mindenki... azonban az emberek többsége nem tudja (pláne aki nem volt katona), hogy a világ törvényei (hadkötelezettség) nem a védekezésre lett kitalálva...


"Nyilván nem fogok kimenni a frontra embereket gyilkolni, falvakat gyújtogatni és nőket megerőszakolni, mert az ellentmond minden erkölcsi és eszmei beállítottságomnak."


Akkor sajnos ellent kell mondjak ebben. Ha a fejedhez nyomnak egy fegyvert, hogy vagy te vagy ő... kevés ember dönt úgy, hogy akkor én haljak meg... bárkit bármire rá lehet venni erőszakkal, az tény...


Az SS-be a II. vh-ban soroztak! Auschwitzba soroztak. Téged is besoroztak volna. Próbálnád nem teljesíteni a parancsot? Vagy fejbe lőnek, vagy a katonai rendőrség visz el... Az egyik állam MINDIG támad! Ez a probléma, hogy a törvényeink ezt engedik! Nincs védekezés, amikor te támadsz...


A könyvemben van egy törvénytervezet, ami megtiltja börtönbüntetés terhével, hogy bármely államvezető támadhasson, és a hadseregét támadásra használhassa... Később ez fog védeni téged is, hiszen biztonságban éreznéd magad, ha olyan törvényeink lennének, ha Hitler támad, saját bírósága és rendőrsége veszi őrizetbe?


Ez a törvénytervezetem lényege, hogy a legfelső szintű vezetőket a hatóság (ügyészség) azonnal őrizetbe veszi, ha támadásra használná a hadsereget... És még nagyon sok mindent elmagyarázok a könyvemben, hogy nem az emberi természetre kell hagyatkozni, mert mindig lesznek Hitlerek, hanem meg kell gátolni, hogy ezek a Hitlerek milliókat kényszerítsenek ölésre!


Sok a hiányosság (szándékos mellé beszélés) a magyar emberekben, akik ragaszkodnak ahhoz, hogy a magyar állam állandóan el volt nyomva...


I. világháború... 1914-es újságból idézek könyvemben, ami bizonyítja, hogy az egész magyar parlament öröm ujjongva szavazta meg a támadást Szerbia ellen! A hírlapok felhívták a lakosság figyelmét, hogy a honvédelmi törvény értelmében kötelesek menni ölni! A magyarok az osztrákokra kennek mindent, miközben az egész magyar államapparátus akarta a háborút! Védekezés volt? Nem!


II. világháború: a magyarok ismét a támadó oldalra álltak. Önként engedték át a német csapatokat országunkon, azután pedig önként üzentek hadat a Szovjetuniónak és az Amerikai Egyesült Államoknak! Szerinted a magyar katonák önként és dalolva mentek a Don-ra harcolni? És meghalni? A törvény kényszerítette őket támadásra, ahogy Hitler a német állampolgárokat is... A II. vh-ban sem támadta meg senki Magyarországot!


(A két kósza repülő Kassa ellen egy nevetséges vicc, nem idézek katonai szakértőket, elég abba belegondolni, hogy a Szovjetunió ha akkor meg akart támadni valakit, azt nem két kósza géppel tette. A Finnek ellen milliós hadsereggel indult meg! Csak az 56-os forradalomban a vasvillákkal felszerelt diákok ellen 5000 tankot vezényelt ki! Két kósza géppel soha nem támadott meg senkit sem...)


Mind a két esetben mi támadtunk! Azaz ezek az emberek öltek, mert a törvény erre kötelezte őket... A törvény, amit hon-VÉDELMI törvénynek neveznek, valójában támadásra is szolgál!


Ha ezt módosítjuk, soha senkinek nem kell majd attól tartani, hogy Hitler megtámad minket, mert nem lesz hadsereg amivel megtenné! Indulj ki magadból:


- Kelnél fel úgy reggel, hogy ma lecserélnéd az életed öldöklésre? Nyilván nem... a szomszédod sem...


Nézd meg viszont mit csinál a Fidesz? Most hozták vissza törvényben, hogy újra vizsgálják a sorköteleseket és felmérik őket? Hova vezet ez? Szerinted mi lesz, ha a Jobbik egyszer uszító hadjáratba kezd, s egyszer fülekre talál? Szted mi lesz, ha a szlovák parlament tovább folytatja uszító hadjáratát a magyarság ellen?


Tudod miért? Mert megtehetik. Mert a politikát soha semmilyen törvény nem vonja felelősségre, ha háborút indít... Nem az emberi természettel van a baj, hanem hogy néhány ember (politikus) ha megkattan, azt tehet, amit akar! Én nem akarnék háborúzni, de a katonai rendőrség életfogytiglanra ítélne, mert nem ölök!


Mi volna, ha a leendő Hitlereket még az első támadásra kiadott parancsnál már őrizetbe vehetné és venné saját rendőrsége? Készítettem egy törvénytervezetet, ami ezt lehetővé teszi! Ne essen félreértés, a hadsereg továbbra is maradhatna VÉDEKEZÉSRE! Olyan szigorú szabályokat hoztam, hogy nem lehet már támadásra használni!


Mindezt sokkal érthetőbben írom le könyvemben... nem meggyőzésre alapítok, hanem törvényre...


Röviden ennyi :)

2011. dec. 22. 18:31
 9/13 anonim ***** válasza:

Attol, hogy a weblapokat nem ugy jeleniti meg az IE, mint a legtobb bongeszo. Meg nem azt jelenti, hogy sokan nem azt hasznaljak.

De ha neked nem szamit a latogatok szama, akkor maradhat igy, optimalizalatlanul IE-re.


A tartalmat nem olvastam, nem nagyon erdekel az ilyen tema. De azt tudom, hogy en mikor mit csinalnak es akarki nem tudna meggyozni valami massal.


Szebb lenne ha a fejlecet keskenyebbre csinalnad. Es nem ilyen sokszinure a design-t, jobb lenne valami szolidabb, szerintem. :)


Emlekszek irtad hogy valamit jelkepez a sok szin, de nekem akkor se tetszik.

2011. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A szivarvanyt belerakhatnad a fejlecbe. Az oldal meg lehetne csak vagy 2-3 szinu. Es a programok (bongeszok es Adobe) letoltesi hellyet inkabb a lablecnel, vagy lablecen tuntesd fel.


De nem hiszem, hogy van kedved meg attervezni... :D

2011. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!