Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az normális, hogy a joomla...

Az normális, hogy a joomla sablon CSS-e üres? AKartam sezrkszetni, más hátteret, stb, de a CSS egyik fájlja üres, a másik kettőben pedig alig van pár sor. Igy akkor nemtudom kicserélni!

Figyelt kérdés
A szervezet, amelyiken keresztül a tárhelyet béreljük, sok mindent nem enged állítólag....felugró ablakok meg egy sor minden...ez lehet az oka?? Na meg,, h az 1.5 már régi gagyinak számít? amúgy flash headeres lenen a fejléc
2012. ápr. 28. 11:17
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs az elírásokért
2012. ápr. 28. 11:17
 2/5 A kérdező kommentje:
na várjunk...a HTML szerkesztőben viszont megtaláltam a képeket..most akkor ez hogy van? Én úgy olvastam h ezeket a css-ben kel szerkeszteni....némelyiknél a html-ben némelyikben pedig a css-ben??
2012. ápr. 28. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

1.5 nem számít gagyinak. Ha letöltötted a témát valahonnan, vannak olyan készítők akik a HTML-ben adják meg a hátteret vannak akik CSS-ben. Viszont szerintem ha hivatkozol rá CSS-ben ugyan úgy betudod állítani. VIszont mielőtt bármit változtatsz a HTML vagy CSS kódban először mentsd ki Jegyzettömbe, hogy visszatudd majd tenni, ha esetleg valami galiba lenne.

Amiket írtál, hogy ahonnan bérlitek a tárhelyet sok mindent nem enged, felugró ablak, meg ilyenek... nem sok köze van ehhez.

2012. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát, köszi, de sajnos odáig még nem jutottam el, h css-ben hivatkzni tudja bármire is(

te jó ég, mibe vágtam a fejszém :S

2012. ápr. 28. 17:11
 5/5 A kérdező kommentje:
na, sikerült....nem is volt nehéz,, csak nem értek a kódokhoz :P
2012. ápr. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!