Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Azt szeretném elérni, hogy...

Azt szeretném elérni, hogy egy bizonyos elem/tartalom csak a weblapom főoldalán jelenjen meg, de az aloldalakon ne. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Pl. ez a mainpage url-je: [link]

(Ide szeretném azt a bizonyos tartalmat...)


Ez az aloldal url-je: [link] ?action=search

(De itt már ne látszódjon az a tartalom)


Az elem/tartalom azonosítója: document.getElementsByTagName('td')[7]



Egy fórumoldalról van szó (header/footer szerkesztési lehetőség, tehát korlátozott a script szerkesztése). Ha a mainpage-re beteszek egy tartalmat, az automatikusan látszik az aloldalakon is, ami elég furin néz ki. Pl. a "keresés" vagy a "tagok" aloldalon. Ezért a display='none' kóddal próbálkoztam, de nem tudom, hogyan lehet megadni, hogy ez csak bizonyos url címek alatt működjön, vagy épp ne működjön. Nagyon-nagyon kezdő vagyok :)

Köszi előre is!



2012. máj. 13. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

hmmm

<?php

if( !empty($_GET['action']) ) {

$acti = $_GET['action'];

if($acti == "search"){

//keresés

}

elseif($acti == "gyik"){

//gyakran ismételt kérdések

}

else

{

?>

a kért oldal nem található

<?php

}


}

else

{

//főoldal

}

?>



asszem ez

2012. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú, köszi szépen, de azt hiszem, nem értem :D Mért van benne a kódban az, h gyakran ismételt kérdések? Bocsi, h csak most válaszoltam... Köszi :)
2012. júl. 31. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:

a kódban az csak egy megjegyzés:

gyakran

ismételt

kérdések

de próbáltad már tesztelni?

akkor így próbáld:

<?php

if( !empty($_GET['action']) ) {

$acti = $_GET['action'];

if($acti == "search"){

echo "<a href='?action=gyik'>gyik</a><a href='?action=search'>keresés</a><a href='?action'>főoldal</a>";

//keresés

}

elseif($acti == "gyik"){

echo "<a href='?action=gyik'>gyik</a><a href='?action=search'>keresés</a><a href='?action'>főoldal</a>";

//gyakran ismételt kérdések

}

else

{

echo "<a href='?action=gyik'>gyik</a><a href='?action=search'>keresés</a><a href='?action'>főoldal</a>";

?>

a kért oldal nem található

<?php

}


}

else

{

echo "<a href='?action=gyik'>gyik</a><a href='?action=search'>keresés</a><a href='?action'>főoldal</a>";

}

?>


:D

2012. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!