Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok a weboldalamon...

Hogyan tudok a weboldalamon belül egy másik weboldalt úgy megjeleníteni (megnyitni), hogy ne jelenjen meg a megnyitott oldalnak a böngésző címsora?

Figyelt kérdés

Szeretnék a weboldalamon elhelyezni néhány kifelé (más oldalakra) mutató linket, s amikor a látogató ezekre kattint, szeretném, ha ezek a linkek egy az oldalamon kijelölt helyen nyitnák meg az idegen weboldalt, úgy hogy annak ne jelenjen meg a böngésző címsora.


S mindvégig látható legyen az én oldalam, mint pl. a képgalériáknál, videó beágyazásoknál.

Hogyan lehet ezt megoldani?



2012. máj. 13. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2012. máj. 16. 12:50
 3/9 A kérdező kommentje:

Közben bevillant, mintha azt olvastam volna valahol a neten, hogy a SEO szempontjából nem szerencsés az iframe-k használata.


Mi erről a véleményetek?

2012. máj. 16. 13:37
 4/9 anonim ***** válasza:

áj!!!!

először megszeretném tudni , hogy mi a cél!

mit akarsz ezzel elérni?

mert lehet , hogy mi egy kicsit másképpen tudnák megoldani a témát ha teljesen leírod!(pl ott van a PHPban az include az is egy megoldás és nem anyira ronda és a SEO barátod kedveli azt a megoldást!)

2012. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Fazekas Márk:


A cél összetett:

- Egyrészt szeretnénk, ha a látogató (majd vásárló) a döntése előtt összefogottabb képet kapna arról, hogy a mi kínálatunk mellett máshol, milyen választék (termékek, megoldások, árak, stb) van az ő problémájának a megoldására.

- Másrészt szeretnénk, ha mindeközben (a látogató előzetes tájékozódása közben) a weboldalunk mindvégig képben, szem előtt maradna a látogató számára.

Anélkül, hogy kattintgatnia, keresgélnie kellene, hogy visszajusson hozzánk.

Jobban végig gondolva olyan lenne ez, mintha egy +menüként tudnánk „felhasználni” a külsős weboldalakat.


Megvalósítás:

Mindezt úgy kellene megoldani, hogy technikailag is jó legyen (programozás, design, SEO, stb), ugyanakkor ne sértsük mások jogait sem.


Én azt hiszem -kicsit tovább olvasgatva a témában-, hogy ha programozástechnikailag létezik is rá ideális megoldás, ezt nem lehet úgy kivitelezni, hogy az eredménnyel ne sértsük mások jogait.


Persze örülnék, ha azt mondanád, hogy tévedek. :)

2012. máj. 20. 08:59
 6/9 anonim ***** válasza:

TÉVEDSZ! (most boldog vagy)

-Nos szal ezt PHPban nem lehet megvalósítani!


úgy kéne csinálni , hogy fent van egy <--- nyíl azt alul van a megjelenített tartalom.

ezt framevel (nem iframével) lehet megvalósítani.

fent egy weblap görgető stb...

Ha mutatod a weblapod talán még konkrét olgot is tudok neked mutatni.(P-R-I-V-Á-T)

Csak te keress meg engem mert éppen egy cég oldalát javítom (olcsó munka kicsi árért)

2012. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk úgy, hogy kezdek mosolyra fakadni. )


Sajnos oldalt nem tudok mutatni, mert még "csak" a fejemben van. Vázlatok vannak, rész megoldások,... most rakom össze még tervezés szinten, hogy mit szeretnék benne...

Mindeközben autodidakta módon tanulom, hogy amit szeretnék, azt mivel és hogyan lehetne megvalósítani.


Ebben nagy segítség lenne számomra, ha kicsit részletesebben kifejtenéd, hogy mit is jelent, amit írtál.

Nevezetesen az

"úgy kéne csinálni , hogy fent van egy <--- nyíl azt alul van a megjelenített tartalom.

ezt framevel (nem iframével) lehet megvalósítani.

fent egy weblap görgető stb..." részre gondolok.


Legalább olyan szinten kéne értenem, amit írtál, hogy utána a Google barátunkkal tovább okosodhassak. :)


Persze csak ahogyan az időd engedi!

Mert a kispénzű munka is pénzecskét fial.

2012. máj. 20. 10:36
 8/9 A kérdező kommentje:

Hali! De el vesztél itt az éterben.

Nem küldtem PÜ-t, mert -mint fentebb le is írtam- még nincs megmutatandó oldalam.

Újraolvastam, amit előzőleg írtál (amire rá is kérdeztem), aztán jött a megvilágosodás... és a Google.

Csak gondoltam, megköszönöm a gondolatébresztést.

Megérdemled a kis zöld kezecskét. :)

2012. máj. 20. 17:51
 9/9 anonim ***** válasza:

köszönöm :)

Jó tudni, hogy a világon vannak még ilyen

udvarias emberek akik fordítanak arra 1 percet , hogy megköszönjék , hogy csináltunk valamit.

meglepő de Magyarországon egyre kevesebb az ilyen ember (gondolok itt a vásárlókra akik kifizetik de meg se köszönik).

Am bocsi , hogy nem tudtam írni.(azért nem tudtam írni mert először csak a PM eket nézem meg és ilyenkor este felé a témákat!)


Ha kell még valami akkor csak szólj (de pmbe)

2012. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!