Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet legegyszerűbben...

Hogyan lehet legegyszerűbben de mégis leghatékonyabban 1 weboldalt befuttatni?

Figyelt kérdés

#weboldal népszerűsítése #honlap népszerűsítése #látogató szerzés
2012. jún. 28. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
úgy , hogy nem te írod...
2012. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akkor sorolok pár dolgot, ami szükséges hozzá:

- Egyedi ötlet

- Jó témaválasztás

- Egyedi design

- Rengeteg reklám

- Keresőoptimalizálás

- Sok pénz

- stb.

2012. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha saját damain neved van akkor lásd az előttem leírtakat a #2-ik hozzászólónál.

Ha nem saját domained van akkor válaszd az Ucoz honlap készítő oldalt.

Írj rendes témáról, időről-időre adj hozzá újdonságokat, hetente ha lehet 1-2-3 hozzászólást, új bejegyzést írjál az oldalra, ha néhány oldalt elkészítettél akkor ne dőlj hátra hogy kész vagy.

Az Ucoz 1 hónap múlva elkezdi optimalizálni az oldalt, és terjeszteni más Ucoz-s oldalak között, link cserével. Ha már eltelt néhány hónap, akkor majd meglátod van-e kereslet arra amit csinálsz. Ha igen innen tovább léphetsz saját domainre.

2012. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pityeeesz ***** válasza:

az ucoz fizetett hirdetését olvashattátok eggyel feljebb.


A kérdéshez: Fontos a téma. Lehetőleg olyanról írj ami 1-2 elvetemült kockánál kicsit szélesebb kört szólít meg.


Aztán ha ez meg van, megbízol egy céget, aki felfuttatja az oldalt pár százezerért.

2012. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy SEO cég fizetett hirdetését olvashattuk egyel fentebb :)
2012. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Pityeeesz ***** válasza:

#5

Egy oldal felfuttatásához egy SEO cég kevés ;)

2012. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kapok fizetést az Ucoz weboldal üzemeltetőitől.

Tapasztalat :

1 hónap alatt felkerült az oldal a google keresési eredményeként az első oldalra.

Na ezt próbáld űberelni.

Egyébként úgy látom te is azért jársz erre az oldalra, hogy mások válaszát kritizáld, ahelyett hogy a kérdezőnek adnál normális válaszokat.

Köszönöm, hogy így ismeretlenül bíráltál.

2012. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pityeeesz ***** válasza:
19%

#7

1 hónap alatt akármilyen oldalt fel lehet hozni az első oldalra. Szal kár idehánynod a reklámot. Azért kritizállak mert egy igénytelen sz@rt reklámozol. Tanácsot meg adtam a kérdezőnek talán meg kéne tanulni olvasni.

2012. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

A kérdező nem azt szerette volna tudni, hogy mi a véleményed a válaszolók hozzászólásaira.

Hanem ki milyen megoldást tud javasolni.

Én sem kritizáltam a hozzászólásodat, tiszteletben tartom a véleményedet, cserébe ezt tőled is elvárom.

2012. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem tisztázzunk valamit végérvényesen, és ezzel lezártnak tekintem a vitát.

Ha valaki ténylegesen komolyan gondolja, hogy weboldalt hozzon létre akkor tanuljon meg html, css, php, javascript programozást. Ettől jobb megoldások nem léteznek. Az oldal kódjában el lehet rejteni kulcsszavakat, kódokat amiket a kereső robotok figyelembe vesznek és kategorizálják az oldalt. Minél jobb ez az összeállítás, minél jobbak a kulcsszavak annál többen fogják az oldalt megtalálni. És annál előrébb kerül a kereső oldalak találati listáján. Lehet link cserélő oldalakon népszerűsíteni az oldalt, de ezt nem mindegyik kereső oldal veszi figyelembe.

Ha valaki nem ért még el arra a szintre, hogy ezt tudja akkor miért kellene fizetni azért, hogy népszerű legyen az oldala, ha egyszer ingyen is meg tudja oldani.

Ez előzőekben leírtak megtanulására nem elég két hónap, hanem évek kellenek hozzá.

Így a kezdőknek akik csak ismerkednek a weboldal készítéssel marad valamilyen fórum motor, vagy blog szolgáltatás, vagy az Ucoz féle sablonos megoldások, vagy esetleg cms rendszer telepítése valamilyen tárhelyre. Egyáltalán nem mondtam, hogy az Ucoz a legjobb. Biztos vagyok benne, hogy ettől vannak sokkal jobbak is.

Én csak azt mondtam, hogy kezdetnek megfelelő. És nem kell erőlködnöd, hogy népszerűsítsd az oldalad. Persze mellette tanuld meg, hogyan lehet olyan kódot írni ami megfelelő a kereső robotoknak. Ha pedig megtanultad a használatát, és valamennyire elsajátítottad legalább a html és css proramozást akkor térjél át saját weboldal készítésére.

2012. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!