Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Magánszemélyként ha nem...

Magánszemélyként ha nem vagyok vállalkozó hirdethetem magam weblapon?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy csinálok magamnak honlapot,és azon hirdetném magam hogy állást keresek,oda írnám hogy mit vállalnék,csak nem tudom hogy ezt magánszemélyként megtehetem,vagy csak vállalkozóként,mert lehet hogy ez sem ér semmit,de több esélyt látok rá mintha feltennék egy oldalra egy hirdetést(pl:expressz) amit senki nem néz meg,természetesen keresek munkát,csak gondoltam ki vagy megpróbálnám.
2012. okt. 5. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem feketén végzed a tevékenységed, akkor nincs belőle probléma. Ha úgy végzed, akkor sokkal nagyobb a lebukás esélye, mint hogy ha szájhagyomány útján terjed a szaktudásod.

Viszont ha valaki embert keres akkor nem biztos, hogy meg fog találni. Jobban jársz, ha regisztrálsz pár álláskereséssel foglalkozó oldalon, feltöltöd az önéletrajzodat, valamint szakfórumokat lapozgatsz.

2012. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "zinternetre" mindenki -bizonyos keretek közt- azt rak fel, amit akar.

Ingyenes webtárhelyekre (pl. ultraweb) meg költségek nélkül is felrakhatod, ha elviseled cserébe a reklámokat.

Nem te leszel az első, aki magát reklámozza, csak kérdéses, hogy megtalál-e az, akinek éppen szüksége van rád. Meg az is fontos lehet, hogy olyan legyen az az oldal, hogy jó benyomást keltsen, mert ha nem, akkor többet árt, mint használ.

2012. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!