Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnatok mondani jo domain es...

Tudnatok mondani jo domain es tarhely szolgaltatokat, ami olcso es meg nagyobb forgalmat is elbir, lehetoleg magyart de lehet kulfoldi is?

Figyelt kérdés
elnezest az ekezetekert , linuxon nem tudom hoigyan kell beallitanom

2013. jan. 24. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én csak tőlük vásárolnék ilyesmit:

[link]


Rendkívül jók, tökéletesen elégedett vagyok velük minden szempontból.


Domaint is tőlük, de egy másik néven:

[link]


Az anonim domain előnye, hogy majdnem azonnal megvan ( kifizetheted bankkártyával és nem kell papírokat nyomtatgatni meg aláírogatni), nem kapcsolódik hozzá személyes adatod, ha nem akarod (OTP-s befizetésnél a fizetés is lehet anonim, mert nem kérnek személyit), nem kerül bele a teljesen publikus WHOIS rekordba minden személyes adatod, szóval csak előnye van.

2013. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lajos54 ***** válasza:
Nekem velük vannak jó tapasztalataim: [link]
2013. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TBa ***** válasza:

[link]


Iszonyatosan korrektek és megbízhatók.

2013. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Kérdező!

Itt hiába kérdezel ilyet mert csak a fizetett bérencek jönnek hirdetni az ócska sufniszolgáltatásaikat. Azt előre leszögezném, hogy nincs olyan hogy olcsó és nagyobb forgalmat is elbír. A minőséget meg kell fizetni.

2013. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló nyilván még soha nem volt extrém elégedett semmilyen szolgáltatással vagy termékkel az életében, amitől szegény nagyon megkeseredett, és nem tudja elképzelni, hogy másoknak vannak annyira jó tapasztalataik, hogy ne kelljen fizetett bérencnek lenniük a megosztásukhoz.


Említett válaszolónk egyben nagy valószínűséggel az a tipikus magyar ember is, aki nem elég jó semmiben, ezért mindenki más, aki jó benne, az csak csókos, vagy fizetett érte, vagy dug valakit.


Nagyon szomorú az élet, ha az előző válaszoló vagy. Együttérzésből én javaslom, hogy szavazzuk fel a válaszát százszázalékosra, hogy végre legyen neki is öröme az életben.

2013. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 6

Jaj bocs hogy leszóltam a sufni céget. Naponta jönnek hozzám az olyanok akik ilyen amatőrökre bízza az oldalát aztán csodálkozva jönnek hozzám ,hogy napi pár látogatótól fél napra offline lesz az oldal. A bérencek által fentebb befosott linkek közül nem eggyel volt már dolgom, és ilyen cégekre a budim pucolását sem bíznám nemhogy egy weboldalt. Az meg hogy a minőségért fizetni kell valóban szomorú, de igaz.

2013. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lajos54 ***** válasza:
100%

Azért ez nagyon érdekes (de inkább elszomorító), hogy valaki kérdez itt valamit, néhányan válaszolnak neki, erre jön más valaki, aki mindenki mást leugat, a vége pedig ez, ami itt is történt. Már nem is a kérdéssel foglalkozunk.

A 6-os hozzászólóval értek egyet, sőt mi több, kikérem magamnak, hogy bárki fizetett bérencnek nevezzen!

Az általam írt szolgáltatónál néhány éve üzemeltetek egy weblapot, aránylag jó látogatottsággal. Ezen kívűl semmi közöm hozzájuk, nem reklámként írtam ide őket, csak azt írtam, nekem jók a tapasztalataim velük.

2013. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én domainszolgáltatót tudok ajánlani, name.com.

Paypal-os fizetés tökéletes, másodpercek alatt megvolt, whoisnak olyan hamis adatot adtam meg amilyet akartam, és még nem számoltak fel plusz költséget sem az 'anonimitás'-ért.

2013. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es, gondolom, nem tűnt még fel a 39%-os arányod. Gondolkozz el rajta.
2013. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is a minőséget meg kell fizetni...

Érdemes hazai szolgáltatót választani, már a sebesség miatt is...

Ha nagyon nagy forgalomról van szó, akkor ha értesz hozzá érdemes VPS-t venni

2013. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!