Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen tanfolyamot válasszak?...

Milyen tanfolyamot válasszak? Szeretnék profi komoly weblapokat készíteni!

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni komolyan weblapokat szerkeszteni (hogy később másodállásként tudjam végezni) Kis alapismeretem van már, különböző oktató videokból, de szeretnék elvégezni egy komplett tanfolyamot, ami után már képes leszek profi honlapokat csinálni pénzért is.


[link]

[link]


Eddig ezt találtam mi a véleményetek róla?



2013. ápr. 2. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiknél nagyon kiemelik, hogy nélkülözhetetlen a flash.. Ma már nincs támogatása és senki sem szereti, azt a tanfolyamot semmiképp sem választanám. (másiknál is ott van, de az még mindig többet említ ami TALÁN jó) Ezek közül egyik sem tűnik úgy, hogy megérné.
2013. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ruander, és a HTML már megy (otthon is megtanulhatod) akkor talán [link] ez még érhet valamit.
2013. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazából én nem ragaszkodok a ruanderhez, a html pedig hát már azért elég sokat nyúztam csak kellene tényleg egy komplett tanfolyam ami össze rakja a darabokat, és ami tényleg segít komoly honlapokat csinálni, mert honlapot mindenki tud csinálni csak nem mindegy hogy az milyen:)

De köszönöm válaszod:)

2013. ápr. 2. 19:34
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Amelyik JS -t, jQuery -t és Canvas -t is oktat. ;-)

Amit itt megszerzel mint alap ismeret az konvergál a nullával.

2013. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja'h volt munka társunk (2 hétig) aki itt végzet, ezért merem ilyen bátran állítani.
2013. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem és esetleg nem tudnál egy olyat ajánlani ami nem a nullával egyezik?:)
2013. ápr. 2. 19:40
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
esetleg: [link]
2013. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A 2 linkeltnek igazából egyike sem olyan mivel "profi" lehetsz.

Talán a webfejlesztőben több minden van, de ezek még nagyon az alapok.

(Sőt, csak ebben van PHP, ami azért elég alap dolog.)



Az Óbudai egyetem-en egy képzésnek legalább már van is értelme.

De az ELTE-n is van felsőfokú szakképzés, az ott tanultak is már elég használhatóak.



Amúgy ezek elég rövid képzéseknek tűnnek, egy normálisabb OKJ azért már 2 éves szokott lenni. (Főleg informatikából.)

2013. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy végezz el egy két éves Multimédia-fejlesztő (emelt szintű) OKJ-t. Én AKG-n ezt csináltam, azóta szakmában dolgozom.


Ott megtanulsz raszter és vektor grafikát készíteni, Flash-ben programozni, HTML, JS, PHP és MySQL sem marad persze ki. A legjobb, hogy még programozás és adatbázis elmélet is jön mindehhez na meg videó kamerák, erősítők, mixerpad, stb használatát is oktatják (nálunk a videószerkesztésre már sajnos nem jutott idő, de most már növelték az óraszámot, hogy beférjen).


Nem tudom idén indít-e AKG ilyet, de máshol is jelentkezhetsz, csak ne egy évesre menjél, az nem elég ehhez.

2013. ápr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy még gimibe járok, ezért a komolyabb 2 éves képzések még nem jönnek szóba ezért gondoltam, hogy esetleg egy ilyen rövidebb képzés segíthet, amit suli mellett is eltudnék végezni. Köszönöm a válaszokat:)
2013. ápr. 3. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!